2733
2734

كاربري تاپيك زده ك دو سگ به يه بچه حمله كردن ودچار مصدوميت شديدي شده 

توصيه بنده بنا به خواست ايشون:

از فردا يه تفنگ دست بگيرين و هرچي سگ و گربه ديدين بكشين خلاص كنين راحت شين 

اگه حيوون ديگه ايم ديدين رحم نكنين بزنين 

پلنگارو بزنين منقرض كنين 

گاوا چون ممكنه لگد بزنن ماها ك خيلي با ارزشيم اسيب ببينيم 

شتر ها چون ممكنه از روشون بيفتيم پايين اسيب ببينيم 

اسب ها رو هم بزنين ميدونين ك اينا نجيب نيستن ادما نجابت دارن 

گنجشكارو بكشين تا صداشون اذيتتون نكنه 

اصن همه ي حيوانورو بزنين چون زمين فقط براي انسان هاست نه حيوانات موذي و مزاحم!

@nazaniiin    

بچه ها سوالات زيبايي_پوستي_ مويي_آرايشي و اسكين كرتونو پاسخ گو ميباشم❤️
به نظر من برابریم هم جون اونا باارزشه هم ماها  چرا باید تفکیک کرد و ارزش گذاری کرد

نه عزيزم بنا به گفته ي اين كاربر انسان دوست حيوانات ارزشي ندارن و باعث آسيبن فقط! 

پس بايد بكشيمشون راحت و خوب🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدونی چی بده اونا حیوان ها رو ازار میدن بعد توقع اینو ندارن که اقا همون حیوون ممکنه بدبین بشه یهو به یکی که بخواد نزدیکش بشه حمله میکنه و همچین اتفاقاتی میوفته!!!

2728

خب اگه فک میکنید حیوونتون ب کسی آسیب میزنه بقیه حق دارند انتظار داشته باشند نداشته باشیدش

اگه هم آسیب نمیزنه ک هیچی

ولی نمیتوانید انتظار داشته باشید همه حیوون شمارو دوست داشته باشند

یکی خوشش نمیاد

کاریشم نمیشه کرد

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
2738
میدونی چی بده اونا حیوان ها رو ازار میدن بعد توقع اینو ندارن که اقا همون حیوون ممکنه بدبین بشه یهو ب ...

ی سگ برداشته دست و پا و صورت ی زنو خورده

احتمالا کینه ای نبوده

وحشی بوده عزیزم

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
میدونی چی بده اونا حیوان ها رو ازار میدن بعد توقع اینو ندارن که اقا همون حیوون ممکنه بدبین بشه یهو ب ...

دقيقاا به نكته ي جالبي اشاره كردين 

سگ خونگي ك به هيچ عنوان باعث اون شدت از جراحات و اسيب نميشه بدون شگ سگ ولگرد و وحشي اي بوده

ولي سوال من اينه؟ 

اين كودك تنها پيش دوسگ وحشي چكار ميكرده؟ 

سگ وحشیم باشه همینجوری نمیاد بگیره باید بچه ام کاری کرده باشه😑😑

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
خب اگه فک میکنید حیوونتون ب کسی آسیب میزنه بقیه حق دارند انتظار داشته باشند نداشته باشیدش اگه هم آس ...

عزيزم كدوم حيوان خانگي ميتونه باعث بشه بچه از شدت جراحات كارش به بيمارستان بكشه؟!!؟؟؟ 

اون كار سگ وحشيه 

خب چارش چيه؟ 

بچه رو ول نكنن به امان خدا پيش دوتا سگ وحشي!!!

سگ وحشیم باشه همینجوری نمیاد بگیره باید بچه ام کاری کرده باشه😑😑

حالا ما در خوشبينانه ترين حالت ميگيم بچه خيلي پاك و معصومانه يه گوشه نشسته بوده و اون سگ پدر سگ بش حمله ور شده😂

بازم تقصير كار سگ نيست 

ذات سگ اينه ك گاز بگيره 

پاره كنه 

انساني ك ميدونه همه ي اينچيزارو چرا ميره جلوي دوتا سگ وحشي؟ چرا بچه رو ميبره؟ 

چرا ولش ميكنه به امان خدا؟

ی سگ برداشته دست و پا و صورت ی زنو خورده احتمالا کینه ای نبوده وحشی بوده عزیزم

هیچ سگی الکی وحشی نمیشه مگر اینکه اذیتش کرده با شن 

حتی توجه کنی سگی رو بخوان وحشی کنن اول گوشاش رو میبرن که طعم اون ظلم رو چشیده باشن!

هیچ سگی الکی وحشی نمیشه مگر اینکه اذیتش کرده با شن  حتی توجه کنی سگی رو بخوان وحشی کنن اول گوش ...

جالب اينه ك فكر ميكنن سگا عقل دارن و از روي عمد و غرض ورزي به انسان حمله ميكنن!!! 

انسانها خيلي وقته به حيوانات ظلم ميكنن 

2706