2737
2739
عنوان

من چه کنم ؟؟؟

117 بازدید | 12 پست

پدرم زیاد خوش اخلاق نیست و خسیسه و بی اعصاب ..خونه ما داره بازسازی میشه آخر هفته دیگه باید یه هفته ای بریم بیرون از خونه ...حالا به نظرتون زشته خونه مادر شوهر م؟؟زیاد راحت نیستم اونجا و یکی این که اونها اخلاق پدرم نمیدونن که من سعی کردم خانواده ام خوب جلوه بدم ...حالا من برم خونه مادر شوهر بد میشه ؟؟میدونم تعجب میکنم از نرفتن خونه پدرم !!؛

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهی همه خانواده بامحبت داشته باشن....از پدرم ناراحتم ..جلو همسرم خجالت میکشم ...

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
2731

قضیه رو بگو....که اره یه هفته نمی موندیم اونجا....ببین نظر همسرت چیه ....اگر یجورایی دعوت از طدف اون صورت گرفت  برو و گرنه خودت سر خود نرو

من مادرم و هر دم دردی ز من زاده می شود.....و این کودک که در جای جای من جان گرفته....و با بطن سرد من خو گرفته...هردم خون مرا می مکد...و استخوان بودن مرا می جود...ودر من زاده می شود....من مادرم و می دانم شکست ضمیر نور چه دردی دارد...و چکیدن میل غزل ار سرانگشتانم چه وزنی دارد...ولی حیف که افتاب مرده است...و اینه چه پوج ز انعکاسی دگر بارور است.....من در عمق پوچ لحظه ها مادرم...زمانی که سکوت از صدای اشک هایم می چکید...و بوسه های پوسیده از لبانم می گریخت...فقط لحظه ها می دانستند که نگاهم ویران خواهد شد...من مادرم و لالایی هایم رفته است...تو بگو چند وقت است مرده ام؟ چند وقت است کودکم در گور خفته است؟
قضیه رو بگو....که اره یه هفته نمی موندیم اونجا....ببین نظر همسرت چیه ....اگر یجورایی دعوت از طدف اون ...

دعوتی در کار نیست ...خجالت میکشم به همسرم چی بگم ..اوف

دعوتی در کار نیست ...خجالت میکشم به همسرم چی بگم ..اوف

فقط قضیه رو بگو...که یک هفته میریم یک جای دیگه...ببین ادامه صحبت میگیره یا نه...پیشنهاد میده بری پیششون یا نه

من مادرم و هر دم دردی ز من زاده می شود.....و این کودک که در جای جای من جان گرفته....و با بطن سرد من خو گرفته...هردم خون مرا می مکد...و استخوان بودن مرا می جود...ودر من زاده می شود....من مادرم و می دانم شکست ضمیر نور چه دردی دارد...و چکیدن میل غزل ار سرانگشتانم چه وزنی دارد...ولی حیف که افتاب مرده است...و اینه چه پوج ز انعکاسی دگر بارور است.....من در عمق پوچ لحظه ها مادرم...زمانی که سکوت از صدای اشک هایم می چکید...و بوسه های پوسیده از لبانم می گریخت...فقط لحظه ها می دانستند که نگاهم ویران خواهد شد...من مادرم و لالایی هایم رفته است...تو بگو چند وقت است مرده ام؟ چند وقت است کودکم در گور خفته است؟
2738
فقط قضیه رو بگو...که یک هفته میریم یک جای دیگه...ببین ادامه صحبت میگیره یا نه...پیشنهاد میده بری پیش ...

می‌دونه قضیه را

با مامانت مشورت کن 

اون بنده خدا حرص جوش میزنم ..شرمنده میشه خیلی ناراحته ...همه می‌دونم پدرم رک گفت نیا اینجا ..چند روز بهم گفت این عنتر ها جمع کن برو خونت منظورش بچه هام بود  

دعا کنید خیلی غصه میخورم ناراحتم از پدرم ...

اون بنده خدا حرص جوش میزنم ..شرمنده میشه خیلی ناراحته ...همه می‌دونم پدرم رک گفت نیا اینجا ..چند روز ...

پس نرو برو‌خونه پدر شوهرت به مادر شوهرت هم بگو همسرم اینجا راحته منم پیشش میمونم اگه اجازه بدین این یه هفته اینجا باشیم

...