1464
1411
عنوان

خانوما ، حریم خصوصی رو رعایت کنیم

245 بازدید | 23 پست

سلام .

لطفا توی محیط های زنونه ، مثل آرایشگاه و باشگاه ورزشی و تالارهای عروسی و ... 

لطفا عکس نگیرید از بقیه ،

یعنی کلا عکس نگیرید چه از خودتون (ناخداگاه میفتن توو عکس بقیه خانوما) چه بقیه ...

خب شاید راضی نباشن خانوما ...

لطفا رعایت کنیم همگی 

توی فضای کاملا# زنونه#   هم نباید راحت باشیم ما خانوما ؟؟

ممنون از خانومای گل سایت 

دلبر و دلدار تویی همسر عزیزم 😙                                       🚫 مخاطبِ پست ها و تاپیک های بنده ، خانوم های سایت ♀️ هستن وَلا غیر ! 🚫                                            

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

این حرفاتو باید با طلا نوشت قاب کرد

کی شود حر بشوم توبه ی مردانه کنم 😭                        یا صاحب الزمان میشود من هم حر تو باشم آقا😥            برای حاجتم۵تا صلوات هدیه به رقیه خاتون سلام الله علیها بدید ممنونم
1457

تو حرم چی؟؟؟😦😦😦

فقط 9 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فک کردین فقط شماها بلدین رژیم بگیرین؟؟؟😣😣😣منم میتونم!!!💪💪💪 اینجانب با افتخار در دوران بارداری 94 کیلو بودم...بعد زایمان شدم 85...😎😎😎 بعد دوماه شدم 87...😦😦😦 الان با شروع رژیمی سالم رسیدم به 81.700...💪💪💪بعد دوهفته👈👈👈79.500👈👈👈77.100👈👈👈76.500👈👈👈 تیکر رسیدن به وزن ایده آلم(60)...😋😋😋
1444

کاش همه بفهمن چقد زشته این کار 😒✋ تو نامزدیم حواسم نبود چه عکسای با چه ژست های ازم گرفتن انقد داغون که یادم میوفته اشک تو چشام جمع میشه 😞 از اون بد تر جاری بیشعور بدون اجازه گذاشت استوری واتساپش🤕 

⁦❤️⁩👰🤵🏻⁦❤️⁩ 💃آهاااای📢 پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺
تو حرم چی؟؟؟😦😦😦

😂 خب خواهر ، توو حرم که همه چادر دارن و محیط کاملا زنونه نیست !! 

دلبر و دلدار تویی همسر عزیزم 😙                                       🚫 مخاطبِ پست ها و تاپیک های بنده ، خانوم های سایت ♀️ هستن وَلا غیر ! 🚫                                            
من مادرشوهرش تو عروسیا یواشکی عکس میگیره مثلا از عروس 😖😖یا مثلا از یکی که از لباسش خوشش اومده خیل ...

واااای خیلی بدهههه 

اون بنده خدا راضی نیست شاید آخههه

1418
دقیقا منم باهاش راحت نیستم فقط حرص میخورم

😐 از اون بدتر خیلیا میزارن استوری و پست عکس مردمو 😐

دیگه فقط خواجه حافظ شیرازی نمیبینه اون خانوم بیچاره رو 😑 

ببخشید عزیزم شما ک مامایی میشه بگی چیکار کنم از نگرانیم کم شه غربالگریها رو ب دلایلی نتونستم برم بنظرتون چکار کنم؟

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببخشید عزیزم شما ک مامایی میشه بگی چیکار کنم از نگرانیم کم شه غربالگریها رو ب دلایلی نتونستم برم بنظ ...

سلام خواهرم

شرمنده آنلاین نشده بودم خیلی وقته ، الان اومدم و دیدم سوالاتونو

با شوهرتون نسبت فامیلی دارید ؟ 

1331