2726

توهفته ۶ هستم گاهی درد شدید زیردل دارم تقریبا روزی ۲ بار.یهوشروع میشه شدید وبعد۱۰‌دقیقه یهوتموم میشه میگم نکنه خارج رحمه.هفته پیشم لک بینی داشتم که باشیاف قطع شدتوروخداراهنماییم کنیددارم دیوونه میشم ازناراحتی😔😔😭

خداجونم ازت ممنونم بابت فرشته هایی که تودلم گذاشتی.ازت میخوام حفظشون کنی واسم و۹ ماه بخیربگذره.هزااااااران بارشکرت بابت این نعمت.خودت مواظب دوقلوهام باش❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سونو برو گلم

فرداوقت دکتردارم.علائم خارج رحمی دارم؟

خداجونم ازت ممنونم بابت فرشته هایی که تودلم گذاشتی.ازت میخوام حفظشون کنی واسم و۹ ماه بخیربگذره.هزااااااران بارشکرت بابت این نعمت.خودت مواظب دوقلوهام باش❤
من پارسال شدم

علائم من شبیه خارج رحمیه؟

علائم خارج رحمیه؟

علائم من شبیه خارج رحمیه؟

واژنت و مقعدت یهو تیرمیکشه و بعد ۱۰ دقیقه قطع میشه؟ لک بینی تیره داری؟

نظرمو نمیپسندی, ریپلای نکن🚫🚫 پشت این حرفم یه عالمه حرفه از یه عده که فقط برای خالی کردن عقده هاشون میان اینجا....
واژنت و مقعدت یهو تیرمیکشه و بعد ۱۰ دقیقه قطع میشه؟ لک بینی تیره داری؟

لکه بینی اون هفته داشتم قطع شد.نه قهوه ای روشن بودبیشترش فقط یبارش تیره بود.واژن ومقعد نه دلدرد شدید میگیرم.زیردلمم تیرمیکشه گاهی

2706