2737
2734
عه اینجا هم اکیپ تشکیل میدن 😹

تازه یکیمون ترکیده بیچاره سر دعواهامون خخخخ

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تازه یکیمون ترکیده بیچاره سر دعواهامون خخخخ

آخی 😹💙

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
2728

اینقد تاپیک زدیم نینی یار اومد اخطار داد بهمون گفت هی تاپیکتونو حذف میکنم هی تاپیک میزنین جوونای مردمو میخواین مزدوج کنین آخرش دعوا میشه.

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
2738
اکیپتون تاپیک میترکونه ینی؟😁

ن بابا تاپیک زدیم میخواستیم کار خیر کنیم نینی یارا ترکوندنمون.جیگرمون قطع کاربری شد هی تاپیک زدیم خخخخ دیگه خسته شدن کاری به کارمون نداشتن‌.میچتیم با هم میگیم میخندیم

داخل داغ ترین ها هم هستم اونجا بودیم حالا اومیدیم اینجا 

اره دیگه دیدیم خیلی توی دیدیم معذبیم اومدیم یه جای خلوت تر.ایشون کامی مون اینا هستن

2706