فقط میدونم که مطبش توی پاسدارانه همین
میگن برای وقت دهی باید بری اونجا تلفنی وقت نمیده درسته؟
1394/03/20
|
13:48

تخفیف 30 هزار تومانی دیجی کالا برای کاربران نی نی سایت

تاریخ اعتبار تا 20 آبان 96

فرصت طلایی برای کاربران نی نی سایت. برای دریافت کد تخفیف از دیجی کالا اینجا را کلیک کنید

سلام بر همه خانمها دکتر متخصص اورولوپی وسرطان پروستات وپیوند کلیه ومجاری ادراد هستند وجراح خیلی خوبی هستند پدر من 3سال پیش توسط ایشون جراحی سرطان شدند وتا الان هیچ مشکلی به لطف خدا ندارند
سلام
http://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=11363&ChatDate=8-6-1390
کسانی که قصد دارند تابستان نود و یک اقدام کنند بیاید برنامه ریزی کنیم
می گن با هرکی دوست بشی شکل و فرم اونو می گیری فکرشو بکن…اگه با خدا دوست بشی ، چه زیبا شکل می گیری . . .
سلام دوستان عزیز من هم یک دختر هفت ساله دارم که بطور مادرزادی ریفلکس کلیه داره و هنوز هم خوب نشده است و دکترش مارا جهت مشاوره به دکتر سیم فروش معرفی کرده است ولی متأسفانه ساعت باز شدن مطب را نمی دانم که باید صبح مراجعه کنم یا عصر لطفاً اگر اطلاع دارید خوشحال می شوم به من هم اطلاع دهید.
دوستان گلم من از اماراتم.پسرم مادرزادی مشکل هالب کلیه و مجاری تنگ داره.کسی را ندارم ایران کمکم کنه برای نوبت.دکترای اینجا مثل ایران در کلیه پیشرفت ندارن.

خاله ها اگر کسی بتونه زحمت بکشه برام نوبت بگیره یاکمکی کنه ممنون میشم.جبران می کنم.پسرم دوسالش نشده.

همین جا یا از ایمیل نی نی سایت خبرم کنید.ببخشید دوستان گلم.بعدا میام چک میکنم.
دوستان این اطلاعاتی که در مورد روزهای کاری دکترسیم فروش دادید مربوط به سال 91هستش الان روزهای کاری یا آدرس مطبشون تغییر نکرده؟ماشهرستانیم شوهرم قراره پرونده پزشکی پسرم رو واسه مشورت با دکتر بیاره تهران شمامیدونین چند شنبه باید بیاد؟بدون وقت قبلی پذیرش میکنه؟لطفا جواب بدید دکترای اینجاگفتن پسر یک سالم باید عمل بشه
خدای خوبم...شکرت
من برای یکی از دوستان اطلاعات ایشون رو از بیمارستان لبافی نژآد گرفتم گفتند هر روز بیمارستان لبافی نژآد ساعت 8.5 صبح باید مراجعه کنید و مطب روزهای یکشنبه و چهارشنبه ساعت 4 عصر به بعد مراجعه کنید گفتند تلفن اصلا جواب نمیدن.
پارسیان مزون: فروشگاه آنلاین لباسهای بچگانه شیک و تک و مارکدار ترک http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=27834 پارسیان مزون2: فروشگاه آنلاین لباسهای زنانه شیک و تک و مارکدار ترک
سلام به همه دوستان راستش منهم یه تومور تو کلی چپم دارم که سونوگرافی می گه بدخیمه اما سی تی اسکن می گه نه خوش خیمه. تا حالا پیش دو تا جراح خوب رفتم دکتر سدهی و دکتر سنادیزاده . اما اونها با دیدن سونوگرافی و سی تی اسکن می گن بدخیمه و باید جراحی بشه. منهم می خوام دکتر سیم فروش رو هم ببینم و نظر ایشون رو هم بپرسم. می شه از دوستانی که متاسفانه چنین مشکلی داشتند بین خودشون و یا خانواده هاشون، بپرسم ایا اونها اینو تجربه کرده اند که بین سونو گرافی و سی تی اسکن و نظر جراح این همه تفاوت باشه. هر نظر و راهنمایی هم که داشته باشید، با کمال میل و امتنان می شنوم. ممنونم