2726
عنوان

آزمایش اسپرم

572 بازدید | 21 پست

بچه ها کسی هست از آزمایش اسپرم سر در بیاره من ماله همسرم و بفرستم ممنون راهنماییم کنید

هرکس بد ما به خلق گوید😯                                      ما چهره ز غم نمیخراشیم 😌                   ما خوبی او به خلق گوییم تا هردو دروغ گفته باشیم😊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

البته اگروازکتومی کرده باید چندجلسه هنوز جلوگیری کنید تا جواب آزمایش بیاد جواب که رسید بگو بزنه نفت دربیاد

آرزو دارم بهاران مال تو/// شاخه های یاس خندان مال تو/// آن خداوندی که دنیا افرید /// تا ابد همراه و پشتیبان تو
سلام عکسشو یا متنشو بذار

گذاشتم گلم

هرکس بد ما به خلق گوید😯                                      ما چهره ز غم نمیخراشیم 😌                   ما خوبی او به خلق گوییم تا هردو دروغ گفته باشیم😊
عکسشو بزار

گذاشتم

البته اگروازکتومی کرده باید چندجلسه هنوز جلوگیری کنید تا جواب آزمایش بیاد جواب که رسید بگو بزنه نفت ...

نفهمیدم منظورتو مگه جواب اصلی این نیست چند روز جلوگیری کردیم بعد رفت آزمایش دیگخ

جوابش خوبه...تحرکش افزایش پیداکنه بهتره

چقد کمتر  از حد نرماله؟؟

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀

با اجازه ی استارتر عزیز اینم ازمایش همسر منه هر کی تونست کمکم کنه صلوات میفرستم براش ممنون.

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀
با اجازه ی استارتر عزیز اینم ازمایش همسر منه هر کی تونست کمکم کنه صلوات میفرستم براش ممنون.

خواهش میکنم گلم راحت باش

2706