2733
2734

سلام من اصلا نميخوام جانب دارانه از چيزي حرف بزنم فقط اومدم تبادل اطلاعات كنم ببينم نظر بقيه چيه

من خودم درس خوندن و به مراتب بالاي علمي رسيدن خودمو هنر ميدونم منكر انجام دادن وظايف خونه هم نميشم ولي اينكه صرفا به عنوان يك زن خانه دار باشم رو نميپسندم 

خيليام هستن حاضرن سختي بكشن و به عنوان يك همراه هميشگي و از خود گذشته تا شوهر يا فرزندشون به اون درجات (حالا يا علمي يا شغلي) برسن 

شما كدومشين و كدوم رو ميپسندين

به نظرم خداوند نعماتي مثل هوش و استعدادو به ما داده كه نهايت استفادمونو براي ارتقاي خودمون ببريم 

و اين استعداد توي فرزند اوري و تربيت صحيح فرزند انحصارا خلاصه نميشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دیگه خوردنو خوابیدن .و دو تا ظرف شستن ..هنر نیست..میخوان ما ب خودمون نگیریم😌

من هونحایی خراب کردم                                         که فکر کردم اگه                                          احساسمو صادقانه بگم بهتره...!!!
2738

من مهندسی کامپیوتر خوندم و کلی فرصت استخدام هم داشتم ولی به خاطر همسرم و بچه هام که وظیفه هر خانمی رو اول همسرداری و مادری میدونستم نرفتم، همیشه میخوام بچه هام و همسرم وقتی از مدرسه و سرکار میان چای داغ و غذای گرمشون اماده باشه

فقط خدا 

عزیزم.من خودم نظر تو رو داشتم.فوق لیسانس صنایع دارم.سر کار میرفتم.ولی  مدتیه بیکار شدم.ولی ادم وقتی با کسی زندگی میکنه و دوسش داره.سعی میکنه تو خانه داری هم براس مایه بذاره.غذای خوب درست کردن،خونه تمیز کردن.همه چیز باید در کنار هم باشه

خانه داری هم هنر خیلی بزرگیه و البته خیلی سخت .اگر بخوایم بیرون باشیم دنبال کارو درس دیگه بخوای هم نمیتونی به اندازه کافی واسه زندگیت وقت بزاری.

البته که ته دلم دوست دارم فقط خانه دار نباشم 

💚خانوم گل72هرکی از من بدش میاد بگه منم ازش بدم بیاد باهم روراست باشیم بهتره😅 

یعنی خانه دارا تحصیلات ندارن ؟

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

البته هنر که کلا مفهوم دیگه ای داره 😄

ولی به نظر من تو این دوره که خانواده ها اکثرا یک یا دو بچه دارن زیاد جالب نیست که یه زن تمام اوقات مفیدشو صرف خونه داری و بچه داری کنه

شاید قدیم که تعداد بچه ها زیادتر بود صرفا خانه دار بودن زنها منطقی تر بود

دقیق نمیدونم منظورت چیه ، یه سری چیزها هنر هست مثل آشپزی ، شناخت رنگها برای دکوراسیون خونه و ..

یه سری چیزها مهارت هست شاید بهش هنر هم گفت مثل تربیت درست فرزند ، برخورد درست با اعضای خانواده

یه سری چیزها وظیفه ی تقسیم شده ست تا امورات زندگی بگذره

2706