2737
2734
عنوان

شربت پیراستام

16945 بازدید | 24 پست

پسرم دو سال و ده ماهشه ولی خوب صحبت نمیکنه همه کلماتو نمیتونه بگه فقط حدود ۱۰۰ کلمه میگه که اکثرش واضح نیست و چند تا جمله کوتاه میکه 

کسی از این شربت نتیجه گرفته؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بنظرم بدون تجویز پزشک نده ویتامین چیا میدی بهش؟

هیچ ویتامینی نمیدم  غذاش خوبه 

بدون تجویز نمیدم ولی خواستم ببینم کسی داده به بچش یا نه 

خیلی دارم اذیت میشم بخاطر حرف نزدنش منتظرم سه سالش بشه ببرم گفتاردرمان 

خودم تو خونه خیلی باهاش صحبت میکنم ولی اصلا فایده نداره. مثلا به قاشق میگه آشُ.  یا به شکلات میگه شوکول 

هیچ ویتامینی نمیدم  غذاش خوبه  بدون تجویز نمیدم ولی خواستم ببینم کسی داده به بچش یا نه&nb ...

حقیقتش من اینو تا حالا ندادم

اما برای زبان باز کردن اینا خوبه: قطره ویتامین بی ، آهن، و شربت امگا سه

کمک میکنن

برای گفتار درمانی هم لازم نیس صبر کنی حتما سه ساله شد زودتر ببر ارزیابی کنی 

ان شاءالله چیز خاصی نیس و بزودی بلبل زبونی میکنه برات

حقیقتش من اینو تا حالا ندادم اما برای زبان باز کردن اینا خوبه: قطره ویتامین بی ، آهن، و شربت امگا س ...

ممنون عزیزم از لطفت 

از لحاظ شنیداری و درک کلمات مشکلی نداره و هرچی بگم متوجه میشه و انجام میده ولی نمیتونه صحبت کنه 

بازم ممنون از وقتی که گذاشتی

2738
ممنون عزیزم از لطفت  از لحاظ شنیداری و درک کلمات مشکلی نداره و هرچی بگم متوجه میشه و انجام مید ...

نگران نباش برای سنش خوبه

ان شاءالله یکم هلش بدی راه میفته

منم پسر دو ساله دارم همین مشکل رو داریم

وای اینکارو نکنی‌ها  شربت مغز و اعصابه یا دکتر روانپزشک باید تجویز کنه یا نورولوژیست&nbs ...

مرسی عزیزم استفاده نکردم 

شما تجربه استفادشو برای صحبت کردن کودک  داری؟

پسرم ۳ سال و ۴ ماهشه نسبت به زمانی که تاپیک زدم خیلس بهتر شده صحبت کردنش ولی هنوز همه چیزو نمیگه بسیییار ابتدایی صحبت میکنه و اکثر کلمات رو درست تلفظ نمیکنه 

مرسی عزیزم استفاده نکردم  شما تجربه استفادشو برای صحبت کردن کودک  داری؟ پسرم ۳ سال و ۴ م ...

اره مام برای صحبت نکردن مصرف کردیم ، دکتر بهمون با شربت امگا3 و شربت ویتامین داد ! بعد دوماه ما خیلی راضی هستیم ، تمرکز و آرامش بچه بیشتر شده ، بیشتر گوش میده به حرف ، حرف در حد یک کلمه فقط :( اما راضی هستیم کاردرمانی و گفتار درمانی ام میره ، انشالله خیره

2706