2726
میگن اگه ویارت مثل هم باشه هم جنس یعنی مثلاسرهردوتاتهوع داشته باشی  بعداگه فرق کنه مثلاسریکی د ...

خب من سر بچه اول اصلا ویار نداشتم تا سه ماهگی نمیدونستم حاملم

مهربونا واسه خونه دارشدنم صلوات میفرستین🌼🌸🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
فرم شکمم رو دیدن بازهم میگفتن دختره خلاصه انقدر منتظر دختر بودم که امروز با خیال راحت رفتم سونو اونج ...

الهی عزیزممممم

ان شاالله تنش سلامت باشه 

داداش هم خوبه❤

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
خودت چی میخاستی????شوهرت چی???

من فرقی نداشت شوهرم پسر میخواست پسرم خواهر میخواست ولی بخاطر پسرم خیلی خورد تو ذوقم حالا هی دارم از مزایای داداش براش میگم😁😁

مهربونا واسه خونه دارشدنم صلوات میفرستین🌼🌸🌹
فقط روش بوعلی سینا که علمی هست لازم نیست باردار باشی حتی برای آقایون هم میشه 

رو نبض دست؟؟؟؟ منو شوهرم گرفتیم خیلی جالب جفتش یکی بود

ولی ۴ تا بچه هاااااا😆

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
من فرقی نداشت شوهرم پسر میخواست پسرم خواهر میخواست ولی بخاطر پسرم خیلی خورد تو ذوقم حالا هی دارم از ...

تیکرت هم آبی کن 

2706