2726
عنوان

لباس خواب

415 بازدید | 33 پست

خانوم‌خوشگلا شما لباس خواب استفاده میکنید؟

چطوری؟ فقط موقع‌خواب میپوشید؟

دوس دارم برای شوهرم اینکارارو انجام بدم ولی واقعا باوجود بچه چقد سخته

دختـرے در مـن ساز امیـدوارے مینوازد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من چندتا خودم خریدم چندتا خوشگلم مادرشوهرم برام خرید اما سختمه بپوشم دربیارم صب باز عوض کنم. تنبلم. 

همون تاپ شلوارک میپوشم

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2728

اسمش روشه دیگه لباس خواب

برا وقت خوابه 

برا ناهار درس کردن که نمیشه پوشید😂 

شبا بپوش ازینایی ک رودوشامبر داره  

رودوشامبر و میندازی رو اون کوتاهه دیگه جلو بچه راحت تری تو اتاق خواب اونو در میاری کوتاهه فقط

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم گریه میخواد کجاست شونه هات🥀🖤کجا رفتی ای حس آرامشم؟🥀🖤میخوام شبایی رو که بارونیم 🥀🖤با آرامش دستات آروم بشم🥀🖤 https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457 دلتنگتم همه کسم🥀

من یه دست دارم مال خرید عروسیمه تا حالا نپوشیدمش . هیچی تاپ نخی گشاد و شورتک نخی نمیشه موقع خواب😴

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
اگه خییلی بازه زشته جلوش نپوش چه کاریه اخه 

میپوشم میرم زیر پتو. پتوهامونم بادخترم جداس. یهو شوهرم پتو رو میکشه رو خودش پتو میره کنار میبینه😏 الان پتورو میپیچونم به خودم

❣🖤مهربانی رسمِ دل های پاک است🖤 ❣
2706