2726
عنوان

بچه هااااااااا

70 بازدید | 7 پست

بچه ها من باخونواده شوهرم یه ساختمون زندگی میكنیم شوهر من نمیتونه روپای خودش وایسه همش متكی به خونوادشه كوچكترین بحثی ك  بینمون پیش میاد زودمیره سراغ اونا میارتشون تودعوامون دیگه خسته شدم بخدا میترسم اگه از خونوادش جدابشه دیگه نتونه زندگیشو حفظ كنه چیكاربایدبكنم

عزیزم وقتی بحثتون میشه سعی کن بین خودتون حلش کنید یا حتی الامکان کوتاه بیا که لااقل تو بحثتون نباشن. مسئله وابستگی هم ب نظرم باهاش حرف بزن برین پیش یه روانشناس شاید یه کم بهتر شد

من قهرمانِ زندگیمو تو آیینه میبینم 🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم وقتی بحثتون میشه سعی کن بین خودتون حلش کنید یا حتی الامکان کوتاه بیا که لااقل تو بحثتون نباشن. ...

گلم من هزاربار بهش گفتم بحثمون بین خودمون باشه ولی گوش نمیده درحالت عادی قبول میكنه حتی بعد دعوامون میگه اشتباه كردم پای خونواده رووسط كشیدم ولی دفعه بعدی بازم همون اش و همون كاسه!!!!شوهرمن ادم پخته ای نیست همه مسائل زندگیشو به خونوادش گزارش میده تاالانم اگه زندگیمون دووم اورده بخاطر خونوادشه كه نذاشتن من برم قهریا درخاست طلاق بدم من میترسم وقتی ازخونوادش مستقل شدیم دیگه نتونه زندگیشو جمع كنه تاحالا فقط بخاطر ترس ازخونوادش بوده