2737
2734
عنوان

جراح مغز و اعصاب

1510 بازدید | 14 پست

لطفا اگر تجربه ای از جراحی توسط متخصص مغز و اعصاب دارید خودتون یا اطرافیانتون که تومور مغزی رو جراحی کردن میفرمایید؟ و آیا پزشکتون دستمزد گرفته جداگانه یا خیر. 

یکی از فامیلای ما پیش دکتر رضا سنجری تو بیمارستان تندیس تومور مغزیشو عمل کرد خداروشکر خوب شد. دکتر سنجری دکتر فوق العاده ایه. کاربلد و ماهر. مطبشم تو بیمارستان تندیسه شماره تماسش اینه

09198379137

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من دکتر محمودرضا عباس زاده رو میدونم کارشون خیلی خوبه

عموم برای مشکل تومور مغزی بیمارشون بود و الان خدا رو شکر حالش کاملا خوبه

البته روزای خاصی رو میان تهران دقیقشو میتونی از سایت زیر ببینی یا تماس بگیری بپرسی

https://drabbaszadeh.com/

2738

سلام عزیزم، اتفاقاً یکی از آشنایان ما جدیداً جراحی تومور مغزی داشته با دکتر رضا سنجری که خداروشکر خداروشکر خوب شدن. مطبشون تا جایی که یادمه تو بیمارستان تندیس بود.

ببین آدرس اینستاگرامشونو دارم که برات میزارم 

اونجا میتونی شماره تلفن هاشون رو پیدا کنی اگه نیاز داری

اینستاگرام: 

انشالله مشکلتون برطرف شه عزیزم

من یه دکتر خیلی خوب توی تهران میشناسم که در کارشون عالی هستن. دکتر زاهد ملک محمدی. میتونی به پیج اینستاگرامشون سر بزنی یا با مطبشون تماس بگیری.

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، مقابل پارک ملت ، نبش کوچه خرم، ساختمان صورتی ، طبقه ۴، واحد ۳

آدرس پیجشون اینه https://instagram.com/dr_zahed_malekmohammadi

تلفن:

۰۲۱۲۲۰۵۳۷۱۰

۰۲۱۲۲۰۵۱۹۳۴

روزهای شنبه و چهارشنبه از ساعت ۱۲ ظهر البته قبلش با منشی هماهنگی کنید.

من دکتر خلیل میرزامحمدی میشناسم. دکتر خیلییی خوبیه. جزو بهترین جراح مغز و اعصاب ایران هستش. جراحی های غیرممکن و موفق زیادی تو رزومش داره. میتونی صحبت ها و نظر بیماران و جراحی هاش تو اینستاگرامش ببینی. یکی از دوستای خانوادگیمون تومور مغزی داشت رفت پیش ایشون درمان شد. من از اونجا میشناسمشون بعدش اینستاش دنبال می کنم.

من دکتر خلیل میرزامحمدی رو میشناسم. یکی از آشناهامون برای جراحی تومور مغزی پیشش رفت. خیلییی دکتر خوب و حاذقیه. نمونه جراحی های غیرممکن زیاد داره. هزینه رو نمیدونم چون با این آشنامون اونقدر صمیمی نیستم بپرسم برات. شمارش رو میذارم اگه کسی خواست:

۰۲۱۸۶۰۸۳۰۲۹

2706