1480
1605
عنوان

عقد پنهانی

428 بازدید | 32 پست

سلام دوستان. به شدت به راهنمایتون نیاز دارم.

من یه دختر عموم دارم که یه کم سر خود . ۲۸ سالشه و ۵ ساله طلاق گرفته.۲ تا داداش داره تو شهرشون که شهر کوچکیه همه میشناسنشو بسیار متعصب هستند...

حالا این دختر من فهمیدم پنهانی با یه خواستگارش که یه پاش قطع شده وپا مصنوعی داره واصلا از لحاظ ظاهری افتضاح . هیچ از لحاظ روانی هم نرمال نیست عقد کرده.

ازش خواستگاری کرده بود که با مخالفت شدید خانواده اش جواب منفی دادن. حتی دعوایرشدید شد برادر دختر مخواستن پسررو بکشن که ول کنه جریانو . 

من تو این جریانات وسطاطت کردم به خواست زن عموم که خون به پا نشه...

حتی یه شب تا خود اذان صبح من با عمو وپسر عمو واین دختر بحث وحرف واعصاب خوردی داشتم.

سیم کارت وگوشی وهمه چیشو دادم داداشش ه سیم جدید بهش دادیم(تو مهد کار میکنه) که خانواده اش میگفتن دیگه حق نداره بره . چون تو خونه بود من دلم سوخت کلی خواهش کردم که بزارین بره سرکار...

حالا خیلی اتفاقی دیروز فهمیدم عقد کرده قایمکی ...

دارم دیونه میشم...

خانواده بفهمن واقعا خون به پا میشه تو طایفه...

از من حرف شنوی دارن عموم وپسر بزرگشون میگین من چکار کنم...

همسرمم اصلا نمیدونه جریان اصلی مشکلشون چیه که من بینشونم....

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1613

برای چنین آدمایی دلسوزی نکن و زود خودتو بکش کنار که ضربه ی شدیدی به زندگیت وارد می شه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در رفتن جان از بدن گویند هر نوعی سخن                 من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم می رود تیکر تولد فرزند از دست رفته ام هست دومین بچه ام بود که از دست دادم😢😢😢😢 
1620

ببخشید ک اینقدر صریح میگم عزیزم 

تو مسایلی ک به شما ارتباطی نداره دخالت نکن

حتی اگه ازت خواستن

چون اگه خوب پیش بره میگن خودمون بودیم

اگه بد پیش بره همه هوار هوار که فلانی بود بدبختمون کرد

پس سعی کن دیگه تو مسایل قاطی نشی

1641

بکش کنار خودتو 

اخر کاسه کوزه ها سر شما میشکنه 

حرفی زدن بگو من تا حد خودم تلاشم رو کردم ....

واقعا بزرگتر ندارن به شما تکیه کنن ...شوهرتم خبر نداره ...خیلی بده برای خودت 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!   یه اتفاقاتی که طبیعی ترین چیزهای زندگیه برای ما شده حسرت که آیا بهش میرسیم یا نه.حس و حالم برای خیلی هاتون غریب نیست .دلم یه حس و حال خوب میخواد..
ببخشید تو این وسط چکاره ای

دختر عموشم وبهشون خیلی نزدیکم. 

نمیشه برم کنار ...

ازش متنفرم این دختر خیلی شورشو دراورده. خیلی جاها بهش تذکر دادم زندگی دیگرانو بهم نریز... دختر مودبی در ظاهر اما خیلی براش مهمه شوهر کنه این احمق

1639