2733
2734
عنوان

کمک کنید دلاورا

84 بازدید | 13 پست

خونمو دارم کاغذ میزنم . سالن و اتاقها . کاغذها سفیدن. کابینتها سفیدن. کمدا سفیدن . میخوام قرنیز و نبشی دیوارا رو هم سفید بزنم نمیزاره همسرم😲

مهربان باشیم. با خودمان با پرندگان حیوانات با گلها و درختان با زمین با سالخوردگان و کودکان دنیا زیباتر میشود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یعنی کوتاه بیام. البته یه رنگ تیره ادن سفیدی رو میشکونه و نما میده. 

مهربان باشیم. با خودمان با پرندگان حیوانات با گلها و درختان با زمین با سالخوردگان و کودکان دنیا زیباتر میشود
2738
قرنیزا قهوه ای قشنگ میشن اتفاقا ،ولی چهارچوب درو سفید کن حتماااااا

درا و چارچوبا سفیدن

آخه گفتی نبشی فک کردم منظورت چارچوبان...

قرنیزو قهوه ای کن شیک میشه خودشو نشون میده

این اوصافی که گفتی یاد خونه پسرداییم افتادم همه چیشون سفیده قرنیزا قهوه ای فندقی خیلی قشنگه

جز ❤عشق ❤جهان نکته ی ارزنده ندارد.........اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم...
اره قشنگه که

پس با این حساب باید اون نبشی های ضربه گیر سر تیزی دیوارا رو هم رنگ قرنیز بزنم دیگه

اقاهه که کاغذ دیواریامونو میزنه گفت سفید قشنگ میشه