2737
2739
عنوان

تفاوت سنی خواهر وبرادرا😍😍

144 بازدید | 10 پست

تفاوت سنی چندسال بهتره ازهمه نظر هم برای مادر هم برای خود بچه ها شما تفاوت سنی بچه هاتون چقدره راضی هستید؟

تعداد رای : 19
نظرسنجی
تفاوت سنی 3 تا 4 سال
7
36%
تفاوت سنی 5 سال
9
47%
تفاوت سنی 8 تا 10 سال
3
15%
پسرای خوشگلم مامان عاشق تونه😍🤰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من با داداشم ۴ سال خیلی خوب بود ولی خیلی دعوا میکردیم 🤣

فقط 9 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
۷ سال خوبه

آره بزرگه از آب و گل دراومده ولی میگن داشتن کلاس اولی و نوزاد باهمدیگه سخته چون کلاس اولی وقت زیادی ازآدم میگیره

من پسرم کلاس اول میره دومیم اسفند به دنیا میاد

به نظر من ۴ سال اختلاف خیلی خوبه

ولی خوب من شرایطشو نداشتم

مریض بودم 

این بچه شاید الان به درد پسرم نخوره همبازیش نشه

ولی در آینده انشالا به درد هم بخورن

از یه نظرم این اختلاف سنی خوبیش اینه پسرم کامل از آب گل در اومده تازه کمکمم میتونه باشه هوای این نی نی داسته باشه

2738
من با داداشم ۴ سال خیلی خوب بود ولی خیلی دعوا میکردیم 🤣

منو داداشم 5سال اختلاف سنی داریم نمیدونم دلیلش اینه که همجنس نیستیم یاچیز دیگه ولی من اصلا یادم نمیاد باهم بازی کرده باشیم از بچگی تا الان حس میکنم اون از من خیلی بزرگتره و احترام خاصی بهش دارم خیلی همدیگه رو دوست داریم ولی صمیمیت هم سنو سالارو نداریم

ببین من میگفتم 10 سال چون اول کامل از اب و گل دراومده و کمک دستت هم هست ولی چون اگه 10 سال فاصله بذارم بارداری دوم میفته 38 سالگی و حاملگی پرخطره الان میگم 3 سال خوبه.چون اونموقع وقتی دخترم میره کلاس اول دومی 4 سالش میشه و میشه گفت از آب و گل دراومده و میتونم به درس دخترم برسم.نظرتون چیه؟

میشه واسه سلامتی مامانم و سالم بغل کردن بچم یه صلوات مهمونم کنی؟