2737
2734
عنوان

خواستگاری های بی سرانجام....

| مشاهده متن کامل بحث + 860 بازدید | 77 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پدو یعنی کودک میدونی یعنی زیر چند سال؟

بله ميدونم

ولي براي مردايي با سن ٣٥.٤٠ 

ك ميرن سراغ ٢٠سال از خودشون كوچيكتر حالا دختره به سن قانوني رسيده باشه فرقي نداره 

چون حكم پدرشون رو دارن با اين سن

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2731
برای منم خیلی عجیبه خیلی بدم میاد این طورکاراولی بعضیاشون پولداران هرکاری دلشون میخوادمیکنن دیگه

نه هر کاری. زن جوون شاید با پول بدست بیارن ولی زن عاقل نه

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 

اره قبول می‌کنه قبل از ازدواج من با همسرم سه تا دختر بودن که با شوهرم ۲۰ سال اختلاف سنی داشتن و از اطرافیان شوهرم بودن خودشون و خانواده‌شون میخواستن اینارو بندازن به شوهرم خودم ۱۶ سال اختلاف دارم اگه یه پسری واقعا ثروتمند باشه همه میخوانش همهههه

خدا جونم شکرت ‌‌‌.                                         یکم آدمم کن باچه ؟😔
2738
اره قبول می‌کنه قبل از ازدواج من با همسرم سه تا دختر بودن که با شوهرم ۲۰ سال اختلاف سنی داشتن و از ا ...

شما ۱۶ سال اختلاف دارید؟مشکلی ندارید با هم؟چند سالتونه

میشه برا حاجتم صلوات بفرستید🥰
اره قبول می‌کنه قبل از ازدواج من با همسرم سه تا دختر بودن که با شوهرم ۲۰ سال اختلاف سنی داشتن و از ا ...

همه نه. ادمایی ک چشمشون گرسنه س میخوانش ههههه

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
نه هر کاری. زن جوون شاید با پول بدست بیارن ولی زن عاقل نه

خیلی باهات موافقم عزیزم فقط بخاطرپولشون انتخابشون میکنندپسره خیلی اوضاع مالیش ردیفه اصلانداریم نمی‌فهمه ولی عجیبه همین اقا100جارفته خواستگاری وروی دخترای مردم ایرادگذاشته حالانمیدونم چراداره میره اینجا

ن اخه پول ک همه چی نی.... من خاستکارم خیلی پولدار بود خییییییلی میلیاردر ولی دوسش نداشتم ردش کردم قیافش هن خوب نبود نمیشد ببوسیش

2706