1507
1411
عنوان

خواستگاری های بی سرانجام....

781 بازدید | 77 پست

دوست همسرم35سالشه خیلی هم پولداره ولی ازدواج نکرده...همه اش میره خواستگاری وبه هرنحووبهانه ای دخترا ونمی پسنده ولی الان میخواد بره خواستگاری دختری که20سالشه بنظرتون دختره قبول میکنه... شایدبخاطراوضاع مالیش😉

مامانا، من جدیدن این سایت رو دیدم و ازش اسباب‌بازی خریدم

واسم یه کد تخفیف 25٪ فرستاده تا آخر آذر، خیلی خوبه، شمام بخرین

این کد تخفیفشه: hooyo-ni25

1475

چرا ک ن

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 
يارو بيماري پدوفيل اينا نداره؟؟😐

پدو یعنی کودک

میدونی یعنی زیر چند سال؟

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 
1432
1403
پدو یعنی کودک میدونی یعنی زیر چند سال؟

بله ميدونم

ولي براي مردايي با سن ٣٥.٤٠ 

ك ميرن سراغ ٢٠سال از خودشون كوچيكتر حالا دختره به سن قانوني رسيده باشه فرقي نداره 

چون حكم پدرشون رو دارن با اين سن

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤
1514