2726

چند وقته احساس سر شکستگی و افسردگی میکنم.اون احترام و عشق و محبت و توجهی که نیاز دارم از شوهرم دریافت نمیکنم.چطوری بهش بگم که بحثمون نشه یا حساس نشه و بهم گیر نده؟؟؟

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
فکر کنم تاثیر کتابهایی که خوندی

نه اصلا شوهرم سرده.هیچوقت خونه نیست

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من خودمو قربانی هشق کردم ولی اون از هیچی بخاطر من نمیگذره خوش گذرونیشو میکنه.حس میکنم من هیچ جایی توی زندگیش ندارم دیگه

2728
مگه نگفتین گرم کن خریده برین ورزش؟ مردها الان درگیر مسایل اقتصادی شدن خیلی درگیرن و فکرشون مشغوله

چرا خیلی میخوام حتی کارای کوچیکش به چشمم بزرگ بیاد و کلی شادی کنم براشون.ولی نمیشه ما یه هفته ست با هم رابطه نداشتیم هنوزم نداریم.قبلا هر شب بود.

از خستگیش نیست همیشه فقط به فکر خودشه.اگه خسته بود نمیرفت با رفیقش خوش گذرونی.