2737
2739

چند وقته احساس سر شکستگی و افسردگی میکنم.اون احترام و عشق و محبت و توجهی که نیاز دارم از شوهرم دریافت نمیکنم.چطوری بهش بگم که بحثمون نشه یا حساس نشه و بهم گیر نده؟؟؟

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
فکر کنم تاثیر کتابهایی که خوندی

نه اصلا شوهرم سرده.هیچوقت خونه نیست

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودمو قربانی هشق کردم ولی اون از هیچی بخاطر من نمیگذره خوش گذرونیشو میکنه.حس میکنم من هیچ جایی توی زندگیش ندارم دیگه

2728
مگه نگفتین گرم کن خریده برین ورزش؟ مردها الان درگیر مسایل اقتصادی شدن خیلی درگیرن و فکرشون مشغوله

چرا خیلی میخوام حتی کارای کوچیکش به چشمم بزرگ بیاد و کلی شادی کنم براشون.ولی نمیشه ما یه هفته ست با هم رابطه نداشتیم هنوزم نداریم.قبلا هر شب بود.

2738

از خستگیش نیست همیشه فقط به فکر خودشه.اگه خسته بود نمیرفت با رفیقش خوش گذرونی.