2737
2734
عنوان

زایمان

183 بازدید | 22 پست

سلام خانم ها.من طبق پریودی 37 هفته هستم و طبق سونو 38 هفته.دکتر بهم گفت خیلی گیج کننده هست که از اول بارداریت تاالان تو تمام سونو هات از تاریخ اخرین پریودی یه هفته جلوتری.

بااین شرایط به نظرتون اگر بچه این هفته دنیا بیاد بهتره یا بیشتر بمونه؟

گر نگهدار من آنست که من میدانم*شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.اللهم عجل لولیک الفرج

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خوبه که جنین من رشدش دو هفته عقبه دکتر میخاد هفته۴۰سزارینم کنه

خوبه اما گیج شدم که الان دقیقا چند هفته هستم😑

دکتر میگه شاید تاریخ اخرین پریودیتو اشتباه بهم دادی اما من چون بچه میخواستم تمام تاریخ هامو دقیق یادداشت میکردم و به این تاریخ مطمئن هستم.

زنداییم هم نی نیش مثل شماست اما دکتر گفته وارد 37 هفته شدی سزارینت میکنم

گر نگهدار من آنست که من میدانم*شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.اللهم عجل لولیک الفرج
2738
تا هفته ی 40صبر کن ببین درد میاد سراغت یا ن

درد چرا بیاد؟ 

از ترس درد به هر دری زدم که سزارین شم حالا منتظر درد بشم؟😰😨😨

اگر بدون درد برم برا سزارین بچه خواب باشه درش بیارن بهش شوک وارد میشه؟

اینو تو تاپیک یه خانومی خوندم خیلی ترسیدم.میگفت شوک که وارد میشه رو اعصابش و ایندش خیلی تاثیر میزاره.درسته؟

عزیزم فکر کردم میخوای طبیعی زایمان کنی 

نه گلم من بدنم کشش نداشت چون استراحت مطلق بودم و یبوست شدید و بدی هم داشتم.

پس چجوری قبول کردن سزارین بشی

قبول نکردن انقدر اذیتم کردن که حد نداشت اخرش با توکل به خدا دارم اختیاری سزارین میکنم.نشد کامل از بیمه استفاده کنم.

اینجا تو شهر ما اسم سزارینو بیاری همه بهت میگن اختیاری برات انجام میدیم.

من هفته ۳۸ از پریودی سز کردم منم جنینم ۳ هفته بزرگ تر از پریودی بود ولی هرجور حساب کنی پریودی درست تره احتمالا جنین شما جثش بزرگ تره که سن بارداریو بیشتر نشون میده چون بچه ی منم ماشالا خیلی درشت بود

2706