2410
2553

بچه ها میخواییم با ماشین خودمون بریم چه توصیه هایی برام میکنید ؟

دعاگوی همتون هم هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه میتونی نون بردار چون اونجا نوناشون خیلی بده من که معده درد گرفتم ودوروز آخر همش گلاب بروتون ...

خدایا مواظب پسرم وهمسرم باش🤲‌‌‌                           وزن اولیه ۹۰ وزن فعلی۷۰😍 وزن هدف اول ۶۸ 😢 وزن هدف دوم ۶۴😢
2720

رفتی دعا کن قسمت منم بشه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

اصلا خریدنکنید اصلا بسیار جنسا گرون همشونم از ایران رفته بیا هم ایران سوغاتی بخر پولش بر تو جیب هم وطن خودت 

ماسک باخودت بردار 

مایع دستشویی 

مسواک خمیر

یسری قرصای واجب 

یمقدار اجیل 

بااین وضع ماسک زدنتون الان فهمیدم چطور با کاندوم بچه دار میشید    
2714

یک یا دو دست لباس زیر بستگی به تعداد روزی که اونجایید 

لباس راحتی و خنک و شلوار گشاد که راحت باشید با خودتون ببرید

مسواک و خمیر دندون یه قاشق چنگال یه ضدآفتاب دستمال کاغذی جیبی

کاربری قدیمیم ولی به علت شناسایی شدن تغیر کاربری دادم

حتما  مواد غذایی ببر..هر چند بین راه غذا زیاده اما من از بهداشتشون مطمین نبودم.خیلی چرکولک بودن

دارو ببر...بازم هر چند هست بین راه..اما داروهای خاص ندارن.مثلا من میگرن دارم و باید میگراکیم بخورم

پاوربانک ببر

کاربری چهارممه.به لطف بعضیا.از سال ۸۷ عضوم
یک یا دو دست لباس زیر بستگی به تعداد روزی که اونجایید  لباس راحتی و خنک و شلوار گشاد که راحت ب ...

آره اینو شنیدم حالا راسته که میگن واسه حرم رفتم لباس زیرت باید نو باشه؟

2706