2726

سلام خانما

من تنبلی تخمدان دارم یسالو نیمه تقریبا اقدامم

۹ماهش بی دارو بوده سه ماهم دارو و امپول مصرف کردم ولی خب نصفه نیمه.. ینی تاحالا حتی یبارم hcg نزدم که فولیام ازاد بشه ببینم اصلا میگیره یا نه.. با این حال پیش دوتا دکتر مثلا خیلی خوبم رفتم هردوشون گفتن باید بری مراکز ناباروری..

حالا رفتم ابن سینا بعد دوماه الافی و بدبختی و هزینه و ازمایشو عکسو سونو و... بهم میگه یا آی وی اف یا آی یو آی 😑 اخه بابا من هنوز یکماهم  دارو مصرف نکردم شاید با همینا نتیجه بگیرم..

خلاصه ک اعصابم خیلی خورده..

میخواستم ببینم کسی بوده مثل من تنبلی داشته باشه و با دارو زیرنظر دکتر باردار شده باشه؟ اگه اره خواااهشا اسم دکترتونو بگید من تهرانم

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اره عزیزم .من حدود ۵ ماه دارو خوردم.۲ سال هم بدون دارو نتیجه نگرفتم.

اسم داروهاتون چی بوده؟

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 

من تنبلی شدیددارم فعلا داروهامو نگرفتم تازه متوجه شدم پریودنشدم 2ماه بعد رفتم متخصص گفت تنبلی شدیدداری یک سال ازدواج کردم همش طبیعی جلوگیری کردم الانم بایدبرم داروبگیرم مصرف کنم گفت زودترم اقدام کن

استارتر جان چجوری متوجه مشکل تنبلی شدی؟وقتی متوجه شدی هم دارو نخوردی؟

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 

بنده تمام راهها رو رفتم نشد امپول و دارو و ای وی اف ؛ با لطف خدا ۶ ماه رژیم و ورزس و تقویتی برای همسر متفورمین خودم شد ؛ توام ورزش و رژیم بگیر اگه شوهرت مشکل نداره میشه 

خدا تو زندگیم معجزه کرد میشه برای سلامتی و عاقبت بخیریمون صلوات بفرستین بعد ۸ سال ناامیدی پسرم نور امید شده واسه من و باباش ❤ دخترم دومین معجزه زندگیم خوش اومدی بسرنوشتمون ❤

من هم تنبلی دارم...زیاد پیگیر بارداری نیستم..ولی ۶ماه قبل رفتم پیش دکترم...هرماه بهم دارو میداد..بعد از ۵ماه خیلی فعال شدن...گفت احتمال دوقلو زایت هم زیاده.گفت دیگه نیا....اما بازهم این ۶ماهه منتظرم فعلا خبری نیس

میشه برای باردار شدنم صلوات بفرستین🤲بخدا این ۸ساله توحسرت بچه دارشدنم😔
لتروزول.hmg و hcg

منم تنبلی دارم ۵ ماه اقدام کردم دوفاستون و متفورمین میخورم ب دکترم گفتم ک اینارو بده گفت داروهای خودم خوبه و تا یکسال طبیعیه..ولی میترسم ب مشکل بخورم

چی مصرف کردی عزیزم بگو مام یاد بگیریم؟

باید تحت نظر باشی.هیچ دارویی نباید خودسرانه مصرف بشه.

همشون یادم نیست، بعضیاش اینان: داروی رحمی، ترکیبات مقل، شیاف رحمی، نخود زنان، و...

سن، مشکل عشق نیست. زمان نمی تواند بلور اصل را کدر کند مگر آنکه تو، پیوسته برق انداختن آن را از یاد برده باشی (نادر ابراهیمی- یک عاشقانه ی آرام)
2706