2410
2553
عنوان

ی دقه بیاین ....

91 بازدید | 6 پست
من خیلی کم رویم،قراره فرداباخواهرشوهرم بریم جای خیاط برای لباس مجلسی،برام بدوزه ولی من اصلا دوس ندارم بدم خیاط،دوس دارم حاضری بخرم،حالابنظرشمافردارفتیم چی ب خیاط و چی ب خواهرشوهرم بگم ک بی خیالم بشن
یکی دردو یکی درمان پسندد ،یکی وصل ویکی هجران پسندد،من ازدرمان و وصل ودردوهجران،پسندم آنچه راجانان پسندد

اگه هنوز عقدی به شوهرت بگو به خواهرش بگه من دوست دارم برا خانمم لباس آماده بخرم

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بهش پیام بده

یا بگو وااااای فلاااااانی دیروز ی لباس مجلسی دیدم داخل ی پاساژ محشررررر بود حسابی چشممو گرفت من اونو میخرم(با ذوق فراوان بگیا)

کارما چه سوسول بازیه...؟!فقط اباالفضل بزنه کمرت به حق پنج تن...😑🤭                                                                                                        
2720
اگه هنوز عقدی به شوهرت بگو به خواهرش بگه من دوست دارم برا خانمم لباس آماده بخرم

ن عقدنیستم شوهرمم کاری نداره حاضری بخرم یانخرم

یکی دردو یکی درمان پسندد ،یکی وصل ویکی هجران پسندد،من ازدرمان و وصل ودردوهجران،پسندم آنچه راجانان پسندد
بهش پیام بده یا بگو وااااای فلاااااانی دیروز ی لباس مجلسی دیدم داخل ی پاساژ محشررررر بود حسابی چشمم ...

خخخخ باشه 

ن عقدنیستم شوهرمم کاری نداره حاضری بخرم یانخرم

خوب پس اگه عقد نیستی دلیلی نداره برات تصمیم بگیره. رک زنگ بزن بگو چند مورد لباس آماده دیدم خیلی خوشم اومده صبر کن اگه اونا رو نگرفتم خبرت میکنم بریم خیاطی. منم اصلا از لباس خیاط دوز خوشم نمیاد آخر یه جاییش میلنگه

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست