2737
2739
عنوان

عفونت ختنه چجوریه؟؟؟

437 بازدید | 7 پست

نوک آلتش یه چیز سفید رنگ مثل یه تیکه پوست هست یعنی عفونته؟ با گاز استریل خواستم پاکش کنم نشد.مگه نوکش عفونت میکنه؟؟ 

هر مرحله از زندگیم که منتظر موندم بگذره و غمش تموم شه،گذشت اما تموم نشد.غم بزرگتر،چالشای سخت تر،مشکلات بیشتر... آینده برام ترسناکه💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه بابا داره خوب میشه نوکش مخصوصا چون ادرار شوره اصلا به هیچ وجه عفونت نمیکنه

منم تعجب کردم آخه نوکش نباید اینجوری شه که 

هر مرحله از زندگیم که منتظر موندم بگذره و غمش تموم شه،گذشت اما تموم نشد.غم بزرگتر،چالشای سخت تر،مشکلات بیشتر... آینده برام ترسناکه💔
2731
یه دکتر نشونش بده عزیزم ماکه بلدنیستیم

الان دیدم آخه استرس گرفتم فردا باید ببرم نشون بدم

الان دیدم آخه استرس گرفتم فردا باید ببرم نشون بدم

نه دیگه استرس نداره که !

انشاالله هیچی نیست 

شاید همینجوری پوست انداخته بخاطر پمادهایی که زدی 

بنظرمن که اصلا جای نگرانی نداره 

حتی اومدیمو دور ازجون نییییم درصدم اگه چیزی باشه(که بازم میگم نیستتت !)   فوری میفهمن و خوب میشه 

به هیچ وجه نگران نباششش مامان مهربون ❤

" اللهم عجل لولیک الفرج " 
نه دیگه استرس نداره که ! انشاالله هیچی نیست  شاید همینجوری پوست انداخته بخاطر پمادهایی که زدی ...

چشم مرسی عزیزم 😘😘😘

2738