2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سیب زمینی بادمجون قارچ گوجه فلفل دلمه ذرت ولوبیا سبز وپیاز همه روسرخ کردم قاطی کردم رب زدم عجب چیزی شد

کرونا مادرم رو آسمانی کرد😭غصه م حیلی زیاده😭تا یه مراسم فاتحه میبینم تو تلوزیون یا فیلم اشکم سرازیر میشه،مادرم مراسم فاتحه نداشت😢مرهم اگرنمیشوی زخم نزن دل مرا😭😭😭😭میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بدی،ممنون میشم

از قورمه با مرغ متنفرم بشدت

کرونا مادرم رو آسمانی کرد😭غصه م حیلی زیاده😭تا یه مراسم فاتحه میبینم تو تلوزیون یا فیلم اشکم سرازیر میشه،مادرم مراسم فاتحه نداشت😢مرهم اگرنمیشوی زخم نزن دل مرا😭😭😭😭میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بدی،ممنون میشم

بدترین غذایی ک خوردم آش ترشی بود اولش فکر میکردم ترشه ولی وقتی خوردم بی نهایت شیرین بود😦😦هرچی نمک میریختم تاثیرنداشت یکی درستش کرده بود منم تو رودروایسی زوری خوردم الکی هم بهش گفتم خیلی خوشمزه بود حالا هرسری ک میشه درست میکنه میگه بیا خونمون منم خیلی باهاش رودروایسی دارم نمیتونم بگم نه😣😣😣😖😖😖

از خدا میخام هرکی که داره امضای منو میخونه  انشاالله هرحاجاتی داره برآورده شه ..واسه برآورده شدن حاجات منم یه صلوات بفرستین. ممنون   🙏خدایا اول کار شوهرمو درست کن بعدش بهمون ی خونه نقلی بده  بعدشم بچه های سالمو صالح بهمون بده..قول میدم بنده خوبی برات باشم😢واسم دعا کنید بچه ها
2738

دانشجو که بودم توی خوابگاه توی پلو پز غذا درست میکردیم. روغن نداشتم سویا رو خیس کردیم گذاشتیم لای برنج 🤮🤮🤮🤮🤮 تا الان دیگه سویا نخوردم

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺
خوراک سبزیجات فاطینا😂

دقیقا شوهرم که خیلی ایراد گیروغرغرو هست گفت خوشمزه شده😰

بدترین غذایی ک خوردم آش ترشی بود اولش فکر میکردم ترشه ولی وقتی خوردم بی نهایت شیرین بود😦😦هرچی نمک ...

الهی بگردم..منم یه بار مادر شوهرم یه سوپی پخته بود🤢مجبوری خوردم گفتم خوشمزست..هربار میپزه برام میده🤣🤣🤐

الهی بگردم..منم یه بار مادر شوهرم یه سوپی پخته بود🤢مجبوری خوردم گفتم خوشمزست..هربار میپزه برام میده ...

وایی خیلی بده هربار درست میکرد میخوردم ی قاشق از آش میخوردم ی قلپ از آب

از خدا میخام هرکی که داره امضای منو میخونه  انشاالله هرحاجاتی داره برآورده شه ..واسه برآورده شدن حاجات منم یه صلوات بفرستین. ممنون   🙏خدایا اول کار شوهرمو درست کن بعدش بهمون ی خونه نقلی بده  بعدشم بچه های سالمو صالح بهمون بده..قول میدم بنده خوبی برات باشم😢واسم دعا کنید بچه ها
2706