2703
2553

سلام یه پسری تو فامیلمون هست دوسش دارم من 15/5 سالمه و اون دوماه و نیم ازم بزرگ تره و جفتمون کلاس دهم میریم من انسانی و اون ریاضی فیزیک .پسر باهوشیه قدشم 180 سانته و ورزشکار.خیلی هم مومنه و به تیپشم میرسه 

خیلی همو نمی بینیم ولی همیشه تو فکرشم یه بارم منو اتفاقی سر لخت با تیشرت دید خیلی خجالت کشیدم.خانواده مایم مذهبیه . 

به نظرتون بهش بگم یا نه؟اصلا بدرد هم میخوریم ؟از کجا بفهمم اونم منو دوسداره؟

بیشیین سر جات  نیم وجبی

جان خودت بچگیتونو کنین این اداها چیه 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

واای دس نگه دار عزیزم

یه وقت دیدی 5 6 سال دگه حتی اسمشم یادت نمیاد😅

ممنون میشم واسه ازدواج خوب برام صلوات بفرستین⁦❤️⁩پروردگارا، همسری مهربان و بچه‌آور و شکرگزار و باغیرت به من عطا کن که اگر به او نیکی کردم شکرگزار باشد، و اگر به او بدی کردم مرا ببخشد، و اگر یاد خدا کردم مرا یاری کند، و اگر خدا را فراموش کردم مرا به یاد خدا بیندازد، و اگر از نزد او خارج شدم (اسرار و اموال و آبروی مرا) حفظ کند، و اگر بر او وارد شدم مرا خوشحال سازد، و اگر او را به کاری امر کردم مرا اطاعت کند، و اگر بر علیه او قسم خوردم (که او کاری را انجام دهد) او (آن کار را انجام داده) و مرا از آن قسم بریء­الذمّه ­کند، و اگر بر او غضب کردم مرا راضی سازد. ای پروردگار صاحب جلال و اکرام، چنین همسری را به من ببخش! پس به درستی که من او را از تو خواسته ‌ام و به من نمی‌رسد مگر آن چیزی که تو منت می‌گذاری و عطا می‌کنی.

وااای نگیا

الان تاثیره هورمون و ایناست

منم اونموقع دو سه بار توهم زدم که عاشق شدم خداروشکر توهمی بیش نبود 

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن

نگو عزیزم.بذار یه چند وقت بگذره ببین حسن دقیق بهش چیه ..تقریبا همسنیم عزیزم. 

چقدر دلمون پیشه کسایی که توی بیکاریاشون اسممون رو هم به زبون نمیارن💚💛🧡                                                              شکمم رو که میدم تو غیب میشه...خب آخه وقتی اونجا جا هست چرا باز ول میکنم میایی بیرون؟هووووم؟🤔                                              اگه میشه واسه رسیدن به حاجتم و خوشبختیم صلوات بفرستین دوستای مهربونم💚💛🧡 
2714

۱۵ سال تازه کلاس هشتمه فکر کنم 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
2706