1464
1411

سلام یه پسری تو فامیلمون هست دوسش دارم من 15/5 سالمه و اون دوماه و نیم ازم بزرگ تره و جفتمون کلاس دهم میریم من انسانی و اون ریاضی فیزیک .پسر باهوشیه قدشم 180 سانته و ورزشکار.خیلی هم مومنه و به تیپشم میرسه 

خیلی همو نمی بینیم ولی همیشه تو فکرشم یه بارم منو اتفاقی سر لخت با تیشرت دید خیلی خجالت کشیدم.خانواده مایم مذهبیه . 

به نظرتون بهش بگم یا نه؟اصلا بدرد هم میخوریم ؟از کجا بفهمم اونم منو دوسداره؟

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1473

وااای نگیا

الان تاثیره هورمون و ایناست

منم اونموقع دو سه بار توهم زدم که عاشق شدم خداروشکر توهمی بیش نبود 

کاربری قبلیم ترکید 😐                                               وزن اولیه:۹۴⬅️۷۵  هدف:۶۸

نگو عزیزم.بذار یه چند وقت بگذره ببین حسن دقیق بهش چیه ..تقریبا همسنیم عزیزم. 

چقدر دلمون پیشه کسایی که توی بیکاریاشون اسممون رو هم به زبون نمیارن💚💛🧡                                                              شکمم رو که میدم تو غیب میشه...خب آخه وقتی اونجا جا هست چرا باز ول میکنم میایی بیرون؟هووووم؟🤔                                              اگه میشه واسه رسیدن به حاجتم و خوشبختیم صلوات بفرستین دوستای مهربونم💚💛🧡 
8
1476
۱۵سال و چه ب دوست داشتن!! برو سر درس و مشقت جانم

15 سال کم نیست کع من 15 سالم بود در حد مرگ عاشق بودم ولی خب پسر 15 ساله خیلیی بچه میاد به نظرم😂😂ابراز علاقه کردن به پسر 15 ساله و جدی گرفتنش خیلی خنده داره 😂کلا عاشقی تو اون سن خنده داره ولی خب دست خود ادم نیست .

چیزی که من میگم:بابا با دوستام میخوایم بریم کافه چیزی که بابام میشنوه:بابا میخوایم با دوستام بریم پسرا گولمون بزنن مشروب بدن بهمون و تجاوز کنن و حامله بشیم و برگردیم                                                   من تا حالا خوشی نزده زیر دلم فقط یه بار زد دره باسنم                                                                        من عاشقت شدم ..بدون اینکه حتی یه بار بغلت کنم💔😑
1457