1421
1389

سلام یه پسری تو فامیلمون هست دوسش دارم من 15/5 سالمه و اون دوماه و نیم ازم بزرگ تره و جفتمون کلاس دهم میریم من انسانی و اون ریاضی فیزیک .پسر باهوشیه قدشم 180 سانته و ورزشکار.خیلی هم مومنه و به تیپشم میرسه 

خیلی همو نمی بینیم ولی همیشه تو فکرشم یه بارم منو اتفاقی سر لخت با تیشرت دید خیلی خجالت کشیدم.خانواده مایم مذهبیه . 

به نظرتون بهش بگم یا نه؟اصلا بدرد هم میخوریم ؟از کجا بفهمم اونم منو دوسداره؟

بیشیین سر جات  نیم وجبی

جان خودت بچگیتونو کنین این اداها چیه 

به نظرم همه خانما باید یکیو داشته باشن بهشون بگه اگه موهاتو زدی نه من نه تو              _من دارمااا اما نمیدونم چرا لحنش فرق داره 🤭    میگه برو  بروووو بزن موهاتو خودتو بکن شکل مُرغ دُم کُل 🤪         ( کی دیده این مرغَرو ؟؟ چه شکلیه حالاااا؟؟  )😑

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1436

وااای نگیا

الان تاثیره هورمون و ایناست

منم اونموقع دو سه بار توهم زدم که عاشق شدم خداروشکر توهمی بیش نبود 

کاربری قبلیم ترکید 😐                                               وزن اولیه:۹۴⬅️۷۵  هدف:۶۸

نگو عزیزم.بذار یه چند وقت بگذره ببین حسن دقیق بهش چیه ..تقریبا همسنیم عزیزم. 

چقدر دلمون پیشه کسایی که توی بیکاریاشون اسممون رو هم به زبون نمیارن💚💛🧡                                                              شکمم رو که میدم تو غیب میشه...خب آخه وقتی اونجا جا هست چرا باز ول میکنم میایی بیرون؟هووووم؟🤔                                              اگه میشه واسه رسیدن به حاجتم و خوشبختیم صلوات بفرستین دوستای مهربونم💚💛🧡 

۱۵ سال تازه کلاس هشتمه فکر کنم 

به نظرم همه خانما باید یکیو داشته باشن بهشون بگه اگه موهاتو زدی نه من نه تو              _من دارمااا اما نمیدونم چرا لحنش فرق داره 🤭    میگه برو  بروووو بزن موهاتو خودتو بکن شکل مُرغ دُم کُل 🤪         ( کی دیده این مرغَرو ؟؟ چه شکلیه حالاااا؟؟  )😑
1432
1390
۱۵سال و چه ب دوست داشتن!! برو سر درس و مشقت جانم

15 سال کم نیست کع من 15 سالم بود در حد مرگ عاشق بودم ولی خب پسر 15 ساله خیلیی بچه میاد به نظرم😂😂ابراز علاقه کردن به پسر 15 ساله و جدی گرفتنش خیلی خنده داره 😂کلا عاشقی تو اون سن خنده داره ولی خب دست خود ادم نیست .

چیزی که من میگم:بابا با دوستام میخوایم بریم کافه چیزی که بابام میشنوه:بابا میخوایم با دوستام بریم پسرا گولمون بزنن مشروب بدن بهمون و تجاوز کنن و حامله بشیم و برگردیم                                                   من تا حالا خوشی نزده زیر دلم فقط یه بار زد دره باسنم                                                                        من عاشقت شدم ..بدون اینکه حتی یه بار بغلت کنم💔😑
1364