2737
2734
عنوان

بی عنوان

398 بازدید | 75 پست

گاهی دلم پربازدیدی خواسته

گاهیم دلم خواسته بچه های سایت منو بشناسن

حالا هی خودمم گول بزنم یا نزنم ولی دریافت توجه حتی توی همچین فضایی باید جالب باشه

آنچه تو گنجش توهم می کنی *** از توهم گنج را گم می کنی

دروغ نباشه خیلی اوقات ک اینجا پرسه زدم هی با خودم گفتم عه عه ببین اینهمه اینجا پلاس!!!!بودی....!!! هیشکی نمیشناست ...خخخ

آنچه تو گنجش توهم می کنی *** از توهم گنج را گم می کنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

😁🥴

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2738
دروغ نباشه خیلی اوقات ک اینجا پرسه زدم هی با خودم گفتم عه عه ببین اینهمه اینجا پلاس!!!!بودی....!!! ه ...

مثل هم هستیم  

و گاه باید همه چیز را به فراموشی سپرد تا شاید توانست لحظه ای به چیزی فکر نکرد!...افسوس که این گذشته است که حال را ساخته و چه خوب که این حال است که آینده را میسازد...:]
دروغ نباشه خیلی اوقات ک اینجا پرسه زدم هی با خودم گفتم عه عه ببین اینهمه اینجا پلاس!!!!بودی....!!! ه ...

نمیشناسمت ..ولی ازت یه خواهش دارم.واسم دعا کن خیلی ..درموندم خیلی خیلی دعام کن.اسمم فاطمه ست.

اللهم عجل لولیک الفرج 🤲 عاشقتم  یا صاحب الزمان(عج) ❤️❤️
حالا ببینین خب طرف حق دارع بشینه با خودش فک کنه زیر باز خفت سیلی توهمی بره ولی پربازدید بشه

خخخخ منم بودم گفتن دروغه اومدم بیرون

سلام من بیست و یک سالمه نه ماه عروسی کردم همین دیگه چی بگم 
2706