2733
2734
عنوان

تو خونمون دعا پیدا کردم

360 بازدید | 13 پست

واقعا موی تنم سیخ شد

خیلی ترسیدم من عقدم و تو خونه پدریم هستم فعلا و بل خانواده پدرم تو یک ساختمون هستیم با دوتا از عمه هام مشکل داریم اونا گذاشتن تو خونمون مطئنمممممممممممممم

باید چیکار کنیم؟واسه شما پیش اومده؟اعتقاد دارید اصلا؟

زندگی با عشق زیباست😍بعد ۴ سال به عشقم رسیدم😃

بله متاسفانه 

خونه ماهم بود 😥😥😥

مریم از قائم شهر بیاد بهم پیام بده.زن سابق شوهرمومیگم.مرسی.......    😉😉😉😉😉😉                                  .حالا خوب شد . 😐😐😐🤕😷😷😷😷😷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
هركي گذاشته به حق خدا دستش بشكنه  

آمییییم بحق این ماه عزیز خدا جوابشونو بده گذاشته بودن زیر فرشمون نمیدونم کی و چه وقت تونسته بودن این کارو بکنن ولی خدا جوابشونو بده

چیکارش کردید؟؟ تو زندگیتون تاثیر داشت؟؟

تاثیر داشت 😑😑😑😑😑😑

نگم از زندگیم برات خواهر 😥😥

حالا نمیگم حتما کار دعا و جادو اینا بوده .ولی زندگی ارومی هم نداشتم😥😥😥

مریم از قائم شهر بیاد بهم پیام بده.زن سابق شوهرمومیگم.مرسی.......    😉😉😉😉😉😉                                  .حالا خوب شد . 😐😐😐🤕😷😷😷😷😷
آمییییم بحق این ماه عزیز خدا جوابشونو بده گذاشته بودن زیر فرشمون نمیدونم کی و چه وقت تونسته بودن این ...

اوني ك شيطان صفته و قلبش سياه هر زماني ميتونه كاراشو بكنه

بهترين كار اينه بسپري ب خدا  ي روز ي جايي چوب قلب سياهشو ميخوره 

تاثیر داشت 😑😑😑😑😑😑 نگم از زندگیم برات خواهر 😥😥 حالا نمیگم حتما کار دعا و جادو اینا بوده .ول ...

الهی عزیزم بسپر به خدا همون هایی که دعا و جادو میکردنت

اوني ك شيطان صفته و قلبش سياه هر زماني ميتونه كاراشو بكنه بهترين كار اينه بسپري ب خدا  ي روز ي ...

باور ندارم واسه اون ادما اتفاقی بیوفته اصلاااا چون خیلی بدی کردن و هیچ بلایی سرشون نیومده

باور ندارم واسه اون ادما اتفاقی بیوفته اصلاااا چون خیلی بدی کردن و هیچ بلایی سرشون نیومده

اين دنيا هيچ كاريو بي جواب نميذاره

ادم با هر بدي به كائنات بدهكار ميشه

نترس

جواب بديا و خوبيا خودشون ميان به سمت ادم ادم بايد خيلي مواظب كاراش و حرفاش باشه