2726
عنوان

دوست دختر نامرد دعوام شد اسکرین از چتام

| مشاهده متن کامل بحث + 21471 بازدید | 306 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قصد ازدواج نداری دختر مردمو علاف نکن.بعد چ مهاجرتی که سه چهارسال طول می کشه.منم مهاجرت کردم توی لول وسط گیر کردم دوساله.چجوری میخای بری که گیر کردی؟

دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک باان چه کرده

بهتر که تموم کردین

بعدم مگه شما آشغالی که میندازی تو سطل آشغال رو برمیگردی نگاه میکنی؟؟

اونم تموم شد رفت

وای یاد خودم افتادم که قبلا شکننده بودم 

وابسته میشدم خرج میکردم و....

بهتر تمام شد

بعدم این رابطه های سطحی رو ولش کن.

شما فردا میرب اونور خب یه زندگیه جدیدی در انتظارته میتونی یکیو پبدا کنی که به استانداردهات بخوره

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
2728

تیغ زدننن خلاصصصصصصص هم ت زیادی چیزی ک از رو نمیری دختر مردمو فق بخاطر اینک حوصلت سر میرع میخای هم اون دخترع زیادی مزخرفع کع ب خاطر تیغ زدن تو این همه خودشو میزنع کوچع علی چپ ک مصلن چرا خاموشی چرا فلانی هرچی میگی هچی نمیگ ک فق تیغت بزنع😂درو تخترو خوب جور کردن هم ت حوصلت سر نمیره هم اون تیغشو میزنه

و اغوشت گرم ترین گناه عمرم بود♡:)

مرتیکه

هرزه

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤

قبل خوندن شات

میگم‌که حق با اونه

و رابطه رو تموم کنه بهتره

۲ ۳ سال باهاش باشی

حرفات رو بهش بگی سنگ صبورت باشه

بعد تو بری خارج عش ق و حال 

او بمونه با تنهایی که زور بزنه یکی باهاش دوست بشه 

آیا اونم قصد ازدواج داشته باش یانه

اصلا اصل دوستی خارج از دین و تعهد به خانواده اشتباهه

2706