2410
2553
عنوان

آیا شما رفع انباشتگی میکنین ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3526 بازدید | 32 پست
به جون خودم همین امروز نزدیک یه وانت دادم رفت 😂 کالسکه پسرم قدیمی شده بود.. یه دوچرخه خودم داشتم پ ...

آفرین به شما .میبینی بعدش چه احساس سبکی ای میکنی 

...و  خداوند گوگل را آفرید ... سرچ کن فرزندم 😊
دقیقا   پول هم همینه من راحت خرج میکنم و خدا رو شکر میاد جاش اصلا میگن روزی به اندازه نی ...

افرین

خیلی رو دیدم وقتی دارن پولی رو خرج میکنن از این بابت ناراحتن مثلا میگن وای دیدی صد تومن پول شاممون شد ولی من همیشه میگم خدا رو شکر که این مبلغو دارم و مثلا واسه خوشحالی خانواده ام هزینه میکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مامان اینا من عیدها همین کار میکنم 

انقدر وسیله میدیم به این و اون 

مفتی 

ولی می بینم مردم یه جوراب سوراخ شون رو هم میگذارن دیوار 

مامان بابام میگن دور نریز بدش میاد اما اگه به کسی ببخشی فرش زیرپاش رو هم حاضر ببخشه

یا ابالفضل العباس علمدار 
مشکلم فقط حمل و نقلشه البته خیلی ها رو میبرم ولی یه سری کار اونه که همکاری نمیکنه

متوجهم 

اصولا همینه ... همسر من یک با  گفت هر چی میزاری بیرون باید از فیل تر من رد بشه . با شوخی و خنده . اما من کار خودم رو میکنم

2720
افرین خیلی رو دیدم وقتی دارن پولی رو خرج میکنن از این بابت ناراحتن مثلا میگن وای دیدی صد تومن پول ش ...

این اشتباهه دیگه . وقت 

ی غصه بخوری کاینات ائن رو میگیره و بر ضدت استفاده میکنه . خلاصه که کار درست رو ما میکنیم

2714
مامان اینا من عیدها همین کار میکنم  انقدر وسیله میدیم به این و اون  مفتی  ولی می ب ...

فروختنش هم اوکیه . به هر حال باید از روال زندگی ما خارج بشه .. البته اهدا پسندیده تره

فروختی یا همین جوری دادی

نه عزیزم.. همینجوری دادم رفت ... 

اینقدر خلوت شدن خونه و انباری برام مهم بود که حاضر بودم یه پولی هم بهشون بدم 

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 
فروختنش هم اوکیه . به هر حال باید از روال زندگی ما خارج بشه .. البته اهدا پسندیده تره

نه نمیگم فروختن بده 

اما واقعا فروش یه وسیله هایی بخدا زشته

دو تومن و پنج تومن و ده تومن 

اخه یارو باید همین قدرم کرایه رفت و برگشت بده یه وسیله انقدری بخره چه فایده؟؟؟؟؟؟

مامان بابام تو خونشون اصلا بدشون میاد یکی از دورریختن یکی فروش 

به بخشش خیلی میپسندن حتی خودمون نداشته باشیم 

یه بار ناراحت شدم از این همه بخشش گفتم بابا اگه یکی بگه کلید خونت رو هم بده خودتون برید بیرون میدی بهش حتما 

بابام گفت اره 

مثلا مامانم داره با یکی حرف میزنه طرف میگه گوش کوبم شکسته .... مامانم بر خودش ملزم میدونه براش بخره 

یا ابالفضل العباس علمدار 
2706