2737
2734

منم باردارم و هماتوم ۳ سانتی دارم باز کیست بهتره

دوست گلم میشه برای  سلامتی خانواده ام یه صلوات بفرستی ؟*****|**************یه زحمت دیگه هم برات دارم دوست مهربون نی نی سایتی من میشه سه تا صلوات هم برای سبز شدن دامن بی اولادا بفرستی  میشه گلم؟ انشاءالله همه دوستای منتظرمون به زودی باردار بشن بحق اولاد علی آخه انتظار خیلی سخته من خودم دو سال ونیم انتظار کشیدم انشاءالله هیچ زنی بی اولاد نمونه وهمه ی آبجی های گلم بزودی مامان بشن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

انشاالله مشکل هر دومون حل بشه بحق این ماه عزیز

دوست گلم میشه برای  سلامتی خانواده ام یه صلوات بفرستی ؟*****|**************یه زحمت دیگه هم برات دارم دوست مهربون نی نی سایتی من میشه سه تا صلوات هم برای سبز شدن دامن بی اولادا بفرستی  میشه گلم؟ انشاءالله همه دوستای منتظرمون به زودی باردار بشن بحق اولاد علی آخه انتظار خیلی سخته من خودم دو سال ونیم انتظار کشیدم انشاءالله هیچ زنی بی اولاد نمونه وهمه ی آبجی های گلم بزودی مامان بشن 
چجوری رفع شد؟؟؟  منو ترسوند گفت خیلی بزرگه

اره رفع شد قرص اینا نخوردما 

برای منم بزرگ بود نگران‌نباش رفع هم نشه موقع زایمان خارجش میکنن

در انتظار شیرین ترین لحظه ی زندگی
اره رفع شد قرص اینا نخوردما  برای منم بزرگ بود نگران‌نباش رفع هم نشه موقع زایمان خارجش میکنن

مامانم 35 سال پیش کورتاژ داشته کیست هم داشته اون موقع دکتر گفته خداروشکر کن بچه نموند اگرنه یه طرف بدنش رشد نمیکرد!!!! 

نمیدونم این حرف واسه خیلی سال پیشه ولی خب الان یاد اون افتادم میترسم

2738
هماتوم چیه؟  رفع نمیشه؟  مشکلی برای جنین به وجود نمیاره؟؟؟

خونریزی پشت جفت یه تکه از جفت کنده شده باید استراحت مطلق داشته باشم رفع که گاها میشه ولی ا

مامانم 35 سال پیش کورتاژ داشته کیست هم داشته اون موقع دکتر گفته خداروشکر کن بچه نموند اگرنه یه طرف ب ...

نه عزیزم‌نترس الان با فیبروم باردار میشن کیست که چیزی نیست

این کیست برای اینه پریود نمیشه تبدیل به کسیت میشه اصلا نترس

در انتظار شیرین ترین لحظه ی زندگی
من بچه 4 ساله دارم عمرا بتونم استراحت داشته باشم

نه شما نه منکه هماتوم دارم باید اینجوری باشم

2706