2726
عنوان

درآمد زایی

141 بازدید | 7 پست

سلام دوستان. میخواستم ببینم کسی هست از طریق اینترنت در آمد داشته باشه خودش با اطرافیان.  دنبال کسب درامد تو خونه اینترنتی هستم فقط مطمئن باشه.ممنون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میشه توضیح بدی چطوریه؟ تو خونه کار میکنی

من شغل دوممه ....اما بورس رو دوست دارم ..تحلیل میکنمو با حقوقم سهام های زیر قیمت رو میخرم و ...

اونا قیمتشون بالاتر میره و میفروشم و ..

عاشق اسکرینم ...😍😍هرجا بود منو تگ کنین ..با تشکر 😂😂😂😂😂
2728

عزيزم من خودم تازه يه كاريو شروع كردم اما به نظرم خيلي سخته و روحيه ي بالايي ميخاد

اينكه ديده بشي و بهت اعتماد كنن سخته من خودم الام دپرسم😞😞

‏احترام به عقاید یعنی من به محدودیت هایی که برای خودت گذاشتی احترام بگذارم نه به محدودیت هایی که میخواهی برای من بگذاری!
عزيزم من خودم تازه يه كاريو شروع كردم اما به نظرم خيلي سخته و روحيه ي بالايي ميخاد اينكه ديده بشي و ...

شوهرم کار‌میکنه ولی درامدش خیلی کمه همه میشه خرج روزانه ی بچه داریم سخته منم کار میکنم قسط داریم به هیچی نمیرسه. کاش ی کار بی دردسر بود تو خونه کارمیکردی پول بدست میاوردی

عزيزم ميدونم چي ميگي من باز يه سري محصولاتيو استفاده كردم كه خيلي خيلي راضي بودم و قيمت مناسب بودن دلم خواست همه استفاده كنن و بخاطر نياز مالي نميخاستم كار كنم بعد دوسال ديشب تاپيك زدم كلا ادم محتاطيم و بي گدار به اب نميزنم اما توي ني ني سايت استقبال نشد وقتي تو يه فضاي بزرگ كارت ديده نشه اصلا چرا بايد كاريو شروع كرد

حتي كسي نيومد كانالمو نديد اصلا كسي الان حمايت نميكنه نميدونم شايد چون خودم الان دپرسم موج منفي دارم ميدم ببخشيد

‏احترام به عقاید یعنی من به محدودیت هایی که برای خودت گذاشتی احترام بگذارم نه به محدودیت هایی که میخواهی برای من بگذاری!