2726

برا بچه دار شدن رفتم گرفتم بی تاثیر بوده حیف پول ک دادم

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
متاهل نبود ک گناه باشه  قرانی گرفتم من

😕ربطی متاهلی نداره عزیزم اگه یه پسر یا دخترو چه مجرد چه متاهل با دعا بکشونی سمت خودت گناهه میتونی بپرسی!ولی از نظر من چه دینی و چه غیردینی گناهه چون دسا خوده طرف نبوده و عحیبه عذاب وجدانم نداری

بنظرم بعدا بهش بگو اگه نگفتی 

میشه ولی گناهه فک کن توجای اون باشی طرفو نخای با دعا بکشونتت سمت خودش گناهه چه دینی چ غیردینی 

حرف شما هم اره خب درسته!

ولي برا دل سياه شدن چي؟

خودمو ميگم ك ازش زده شم

حرف شما هم اره خب درسته! ولي برا دل سياه شدن چي؟ خودمو ميگم ك ازش زده شم

اصلا برا خودت دعا ننویس نه خودت نه بقیه 🙁ببین عزیزم برو پیش سید یا برو مشاوره البته هرجور خودت دوسداری!ولی من اینجا شنیدم هم گناهه هم براخوده ادم بده🙁ببین ما ادمیم بزار طبیعی بعد از چند سال نشد 10 سال دیگه فراموش میکنی طرفو باور کن فقط تصویر گنگش میمونه برات ببین هرچیزی به اندازه همون زمانی که طول کشیده همونقدرم طول میکشه فراموش شه

2706