2726
عنوان

هماتوم

1312 بازدید | 35 پست

برای دومین بار سونوگرافی دادم بازم دکتر گفت هماتوم بزرگ تر شده دیگه آمپول هم نداد گفت خیلی مواظب باش و از شیاف استفاده کن همش دارم استراحت میکنم نمیدونم چرا جذب نمیشه و بزرگ تر میشه اگه تجربه دارید لطفاً راهنماییم کنید😢😢

❤خدایا مراقب پسرم باش❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم داشتم استراحت کردم کل کارهای خونه رو شوهرم میکرد من فقط گاهی غذا درست می کردم دوماه استراحت کردم کامل جذب شد اصلا هم شیاف یا امپول استفاده نکردم

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
هماتوم چیه عزیزم

یه لخته خون کنار جفت 

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
منم داشتم استراحت کردم کل کارهای خونه رو شوهرم میکرد من فقط گاهی غذا درست می کردم دوماه استراحت کردم ...

من از اول بارداری به خاطر حالت تهوع شدید تا الان که 20هفتمه خونه مامانم هستم اصلا کار نمیکنم بخاطر هماتوم هم فقط خوابیدم ولی هر بار میرم سونو میگه بزرگتر شده 

❤خدایا مراقب پسرم باش❤

منم هماتوم دارم چکار کردی خوب شدی عزیزم

خدایا بابت عیدی ای که بهم دادی هزاران بار شکرررررررررت میشه لطف کنید صلوات بفرستید هماتومم جذب شه و نی نی نازمو سالم بغل بگیرم؟اخه خیلی منتظر بودم😌  بچم تو ده هفته سقط شد😔دلم نیومد تیکرشو بردارم😔😔الهی بمیرم برای دست و پای کوچولوش .لطفا دعا کنید دوباره باردار شم و ایندفعه سالم بمونه😔

عزیزم منم تو بارداری دقیقا هماتوم داشتم 11 سانت و خیلی میترسیدم ولی خدا رو شکر رفع شد. البته واقعا خدا پدر دکترم رو بیامرزه. هرچی ازش تعریف بکنم کمه. خیلی خوب درمانم کرد و خیلی خوب راهنماییم میکرد هم علمی و هم با حوصله و بهم آرامش میداد. تو اینستا و واتس اپ پیام بدی این روزا که کروناست جواب میده. آدرس اینستاش اینه: دکتر شبنم بزرگ زاده  Dr_Bozorgzade و شماره واتس اپ ایشون هم اینه: 09911616251

2706