2726

سلام

دتری من ایشالا قراره اخرای بهمن یا اوایل اسفند بدنیا بیاد

چون ماه اخر سرماست

چجور لباسی بگیرم براش؟

کلا چیا نیاز داره ؟

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسر منم دو اسفند بدنیا میاد هنوز هیچی نگرفتم.اما لباس بیمارستان و لباسی ک‌مرخص میشه زمستونی و گرم باشه بهتره تا دوماه سه ماه اولم ک خونه ایم.ب بعدم هوا گرمه تابستونی میگیرم بیشتر

2728
سرهمی گرم دوتا براش بگیر . هرجا هم میری توی قنداق فرنگی میذاریش گرمش میشه . چند مدل کلاه کوچیک و جور ...

سرهمی گرم یعنی ازین پشمیا؟

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

من خودم اسفندیم قبوله 😅😅

همه جوره بگیر مناسب همه فصل 

ازین شنل مخملیا حتما بگیر😍عکسش بزار اینجا من غش کنم

کلاه ازینا که یه قلمبه پشمالو داره هم بگیر 

جوراب ازین کامواییا که یه خرس گنده هم چسبیده جلوش😍😍😍😍

کلا هر چیز پشمالویی رو بخر😂😂

اومدن تو قشنگ ترین مزد صبوریه

دختر من ۱۲بهمن بدنیا اومد من همون لباس نخی براش میپوشوندم منتها سه تا

هر وقتم بیرون میرفتیم تو قنداق فرنگی بود

همیشه تو خونه هم جورابو کلاه داشت

کلا اوایل تولد بچه رو زیاد نباید پوشوند ،چون هم اونطوری عادت میکنه،هم دمای بدنش میره بالا فکر میکنی تب کرده،اینو دکترش گفت

مبارکه. بستگی داره کجا زندگی میکنی. گرمسیر یا سردسیر من گرمسیر بودم. و سایز یک و دو و سه رو زمستونی ...

ممنون عزیزم من مازندرانم

امسال تا پونزدهم فروردین بارندگی بود.

من قنداق فرنگی گرفتم بچه ام اسفندی بود با دو دست پیرهن آستین دار و شلوارش البته پسرم گرمایی بود همینا براش کافی بود، کلاه هم نخی گرفتم تا ۴۰ روز که بیرون نمیبردمش بعدش هم هوا گرم بود

من خودم اسفندیم قبوله 😅😅 همه جوره بگیر مناسب همه فصل  ازین شنل مخملیا حتما بگیر😍عکسش بزار ...

عزیزم😍😅😅😅

دختر من ۱۲بهمن بدنیا اومد من همون لباس نخی براش میپوشوندم منتها سه تا هر وقتم بیرون میرفتیم تو قندا ...

نی نی منم ان شاالله ۱۲ بهمن امسال به دنیا میاد

تعریف من از عشق همان بود که گفتیم دربند کسی باش که دربند حسین است
2706