2737
2734
عنوان

خیانت همسر رو چطور ببخشیم و ادامه بدیم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7355 بازدید | 254 پست

اگه شوهرمو دوست داشته باشم قطعا ولش میکنم میرم چون بعد از خیانت دیگه نمیتونم دوسش داشته باشم و اگه کلا دوسش نداشته باشم و مجبور باشم ادامه بدم اهمیتی به کاراش و خودش نمیدم 

همیشه اولین تجربه ها یا خیلی تلخ هستند یا خیلی شیرین بعد از آن اولین ها همه چیز به مرور عادی میشود شاید بزرگترین موهبتی که خداوند به انسان داشته همین قصه ی تلخ عادت است...💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برا چی خودتو قربانی نشون میدی  تو باید ی زن. مستقل و قوی باشی ن اینک وایسی شوهرت بره هال و هو ...

اما همسر من فقط پیش اون خانم از بی محبتی من گلایه کرده بود.ما خیلی بهم سخت رسیدیم 

شده ایا ک غمی ریشه ب جانت بزند 
2728

من بخشیدم و هرچی بخشیدم و جلو تر رفتم و هرچی مهربون تر شدم بیشتر ازش بدی و بی احترامی و بی ادبی دیدم تا امروز صبح که بهم گفت چکار کردم که تو گیرم افتادی تو تاوان کدوم اشتباه منی😔

آدما ارزش بخشیدن ندارن😔

با چن نفر؟؟ چت بوده فقط یا رابطه

زیاد بودن، تو اینستا ک با خیلیا حرف میزنه همچنان ، از چنتاشونم شماره اینا گرفته زنگ میزنه اس میده ، هرچیم به روش میارم ک دیگه فهمیدمو اینا ادامه نده ، اونی ک فهمیده بودم پاک میکنه با یکی دیگه شروع میکنه ... نمیدونم بیرونم کسیو دیده یا نه 

2738
اگه توی یه بحرانی باشه چی ، خودش میگه از لحاظ روحی و اقتصادی خیلی فشار روشه  

خودش همچین حرفی میزنه ؟ 

که از لحاظ روحی داغونم پس برم با یکی دیگه چت کنم و دوست شم ؟؟؟

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩

یه مشاور خانواده می‌گفت خانومها وقتی میفهمید که همسرتون خیانت می‌کنه ویا بهش شک دارید قیل و قال راه نندازید مگر اینکه مطمین باشید که میخواهید جدا بشید که در این صورت باید تا آخرش که جداییه و طلاقه برید

ولی اگر نه زندگی تون رو دوست دارید یا نمی‌خواهید طلاق بگیرید حالا به هر دلیلی مثل فرزند و...

اول قیل و قال راه نندازید بعد رفتارتون رو با همسرتون عوض کنید مثلاً یه دفعه داستان یه خیانت مرد که زندگی خویش رو از دست داده و زنش جدا شده و حالا به خاطر از دست دادن اون زندگی پشیمونه بگید ( مثل رمان شوهر آهو خانوم) که همسرتون از حرفهای شما اینو برداشت کنه که وای نکنه فهمیده و داره غیر مستقیم میگه وای بعد به خودش بگه نه اگر فهمیده بود فلان کار رو میکرد یا جلو خانواده خودتون یا خودش از اعتمادی که بهش دارید و اینکه مرد خوب و اهل خانواده ای هست و نظر به نامحرم ندارن حرف بزنید 

یعنی کلا سعی کنید خودش رو با وجدان خودش درگیر کنید تا خودش تصمیم بگیره که دست از کارهاش برداره وگرنه هیچ کس نمیتونه برای همسر شما کاری بکنه یه کاری کنید خودش بخواد زندگیشو حفظ کنه

از نظر و حرف زدنت خوشم نیاد، باهات بحث نمی کنم، ✋ ریپلایم هم بکنی نظرت رو نمیخونم 😼 چون برام مهم نیست👎
بهتره با یه مشاور مشورت کنی  من چند بار وویس های مشاور و درباره ی خیانت دیدم  خانم مشاور ...

رفتم مشاوره اتفاقا اونم همینو گفت ، سعی کردم بیشتر محبت کنم ، خیلی بیشتر از قبل به خودم رسیدم ، ولی بعد از حدود یک ماه دیدم هیچ فرقی نکرده ، بدترم شد ، حالا از یکی دیکه هم وقت مشاور گرفتم ، دیگه یه هفته ای میشه سرد شدم باهاش ، چندین بار جدی باهاش حرف زدم اما نمیدونم چیه افتاده به جونش 

زیاد بودن، تو اینستا ک با خیلیا حرف میزنه همچنان ، از چنتاشونم شماره اینا گرفته زنگ میزنه اس میده ، ...

عزیزم خیانت تایید شده نیس

اما چت کردن و صحبت کردن عادی ک همه مردا دارن

حالا یکی با همکارش یکی با مشتری و ارباب رجوع و کلا این صحبت ها ایمش خیانت نیست

ببخشید صریح میگم ...اگر با کسی رابطه داشته باشه این خوب نیست....شما اگر پیگیرش میشی فقط خودتو میشکنی و ضربه اول ب خودت میخوره

اگ مخای زندگی کنی بیخیالش شو

وقتی کسی شوهرش بهش خیانت کرد شاید ظاهری ببخشتش اما هیچوقت عمیقا نمیتونه و هیچوقت زندگیشون مثل سابق ن ...

نمیدونم واقعا ... بعضی موقه میگم بازم اگه درست شد اما در اینده تکرار کرد چی ... خودم ۳۰ سالمه ، پرستار هم هستم ، خانواده دار و والدین فهمیده ، خودمم تو زندگی خیلی قناعت کردم که سختش نشه چون کارش خیلی سخت بود ، اما دیگه خیلی ازین کاراش خسته شدم

چجوری تحمل کردی ...بعضیا دوباره شروع میکن بعضیا ن جدا میشن 

بخاطر محبت شدیدی که قبل این جریانات داشتیم ، بخاطر پاکی که داشت و امیدوار بودم درست بشه ، ۴ ساله ازدواح کردیم

2706