2703
2553

سلام دوستان ، چنتا سوال دارم.😔

کسایی که همسراشون بهشون خیانت کرده آیا تونستین کنار بیاین و ببخشین ؟ بعد چند مدت آدم میتونه کنار بیاد و چیکار کردید؟

تو دوره ای ک داره خیانت میشه بهمون باید باهاش چطور رفتار کنیم‌؟ مهربون و با محبت باشیم یا نه سرد رفتار کنیم‌؟؟؟

من چندین بار خیانت دیدم از همسرم چند ماهه ، نه با یه نفر با چند نفر ، که شروعشم از وقتی که اینستا نصب کرده بود بوده ، در حالی ک خیلی ادم معتقد و پاکی بود ، یه مدت محبتمو ادامه دادم ، اما حالا یه هفته ای میشه ک دیگه خیلی سرد شدم نسبت بهش ... 

نمی دونم باید همینجور سرد ادامه بدم یا نه 😔😔😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

بهتره با یه مشاور مشورت کنی 

من چند بار وویس های مشاور و درباره ی خیانت دیدم 

خانم مشاور میگفت وقتی خیانت از همسرتون دیدید ، برای بار اول ، به روی خودتون نیارید ،محبتتونو بهش بیشتر کنید 

اما اگه به خیانتش ادامه بده و دائم تکرار کنه ، خیلی محکم و جدی باهاش صحبت کنید

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩

وقتی کسی شوهرش بهش خیانت کرد شاید ظاهری ببخشتش اما هیچوقت عمیقا نمیتونه و هیچوقت زندگیشون مثل سابق نمیشه ،خیلی از این زندگیها بعد بخشش ادامه پیدا کنن فوقش ۳ ساله آمارها نشون داده

برا چی خودتو قربانی نشون میدی 

تو باید ی زن. مستقل و قوی باشی

ن اینک وایسی شوهرت بره هال و هولشو بکنه تو ام بهش محبت کنی خودتو خوار کنی

اونم بگ عجب خره خوبیه

از خودت دفاع کن 

اتفاقا ب رو خودتم بیار

اگ ولشون کرد ک ینی میخادت تو ام ببخش

اگ ولشون نکرد

دو حالت داره یا هوس باز و تنوع طلبه با یکی سیر نمیشه تا آخر عمرت این خیانت باهاته با اینک طرفو دوس داره ک ولش نمیکنه

در این صورت جایی تو زندگیش نداری

بعد‌شم مردی ک خیانت میکنه مردای متاهل برا اینک مخ کسیو بزنن یا هرچی کلی از زنشون بد میگن

بازم خودتو کوچیک نکن

بهتره با یه مشاور مشورت کنی  من چند بار وویس های مشاور و درباره ی خیانت دیدم  خانم مشاور ...

آره دیگ استارتر جان شما باید دفعه اول ب رو خودت نمی‌آوردی ک وظیفتو انجام دادی ولی میگی چند بار تکرار ‌‌شده 

ببین میخوام بدونم که وقتی داره اون لحظه خیانت میکنه نمیدونه زن داره؟زنش دوسش داره؟زندگی داره؟همه چیو میدونه ولی میره خیانت میکنه،خیلی ببخشید یا کرم داره یا خیلی کم پیش بیاد کمبود چیزی داشته باشن،خوب تو الان ببخشی فکر میکنی خوب میشه؟نه،باز ادامه میده،فقط خودتو داری گول میزنی که دیگه تکرار نمیشه

اگه رابطه باشه من نمیبخشم هیچوقت ولی ازرو کمبود محبت باشه فقط با گوشی ارتباط داشته باشه قضیه بنظرم فرق میکنه البته من خودم باعث شدم ک همسرم فراری بشه ک الان خواروشکر حل شده

شده ایا ک غمی ریشه ب جانت بزند 
2706