2733
2734
عنوان

درمان افسردگی

84 بازدید | 11 پست

سلام خانما ، من دو سال میشه که پنیک وافسردگی دارم روانپزشکم دارو درماني کرد. بدون هیچ راهنمایی دیگه ایی و خب موقتا خوب شدم در حالیکه باید رفتار درمانی یا روان درمانی میکردم .

بعد اون به روانشناس شهرمون مراجعه کردم که نشست منو به همکلاسیهام ( شهرمون کوچیکه و همدیگه رو میشناسیم ) مقایسه کرد و کلی اظهار نظر هایی برای زندگی من کرد که واقعا تا چند روز احساس سردرگمی میکردم .... 

حالا سوالم : کسی از شماها بوده که خودش درمان شده باشه ، چیکار کنم ، واقعا اگه راهنمایی میتونید بکنید دریغ نکنید ثواب داره 

قبل از پرسیدن هر سوالی بگو به من چه ؟؟؟ اگه واقعا بهت ربط داره پس حق داری بپرسی ، و الا سرت بکن تو خشتکت مرسی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اول ریشه افسردگیتو پیدا کن چی باعث افسردگیت شد؟ اول از اونا دور شو یا حل کن برای خودت و به ی نتیجه ...

عزیزم ارزویی دارم که الان بهش نمی رسم شاید تا ده سال دیگه هم بهش نرسم ، یعنی باید تا اون موقع من افسردگی داشته باشم 

قبل از پرسیدن هر سوالی بگو به من چه ؟؟؟ اگه واقعا بهت ربط داره پس حق داری بپرسی ، و الا سرت بکن تو خشتکت مرسی 
2738
ورزش کن خیلی خیلی تو روحیه تاثیر داره.یک چیز جدید یادبگیر باعث خوشحالی میشه .هروز دوش بگیرو به خودت ...

به تازگي کلاس ثبت نام کردم و خب چون باشگاه میرم مجبورم مرتب حمام کنم . 

هنر که یکسال پیش یه دوره هنری صنایع دستی رفتم و الان بلدم ، اما اینا منو خوشحال نمیکنه . نگران اینده ام هستم ، ترس اینکه هیچوقت ازدواج نکنم ( خواهرم 40 سالشه و مجرده ) ترس اینکه بدون پشتوانه باشم.... این ترس از اینده و شکست هایی که تو زندگيم خوردم باعث شده افسرده بشم . فکر خودکشی ، بی انگیزه و بی حوصلگی شدید ، نا امیدی ، دوست داشتن تنهایی