2726
عنوان

خدا مرگو منو برسونه راحت شم😭

363 بازدید | 27 پست

خسته شدم بخدا خسته شدمم

الهی بمیرم از دست این دوتا راحت شم چیکار کنم از دستشون 

شوهرم رفته بیرون کمک بابام نیست پسرمم خی میاد کنار من ونگ میزنه گریه میکنه اخرش عصبی شدم زدم تو گوشش البته اروم اونم جیغ کشید تا الان داره گریه میکرد ارومش کردم شوهرمم ک دیگه هیچی ی ذره ب فکر من نیست همش من باس غصهاینا رو بخورم همش من باس بفکرشون باشم شدم نوکر دست ب سینه اینا خستم بخدا خستم دلم میخواد برم واسه خودم زندگی کنم ی جا تک و تنها دور باشم از همشون هیچکس حالمو نمیفهمه دوستم ندارم دارم دق میکنم تو تنهایی خودم و کسی نمیفهمه😭😭😭😭

مهربان باش و دوست بدار❤شاید فردایی نباشد...🌹

من در حسرت بچه و گریه و خنده هاشم😔

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

غصه کیا رو بخوری؟

بچه هات رو؟

پس کی باید به فکرشون باشه ؟

نوکر دست به سینه یعنی چی؟

همسری کردن و مادری کردن رو با این الفاظ بی ارزش نکنید

اینجا کلی خانوم هستن که هم شاغل هستن،هم درس میخونن هم زندگی شون رو مدیریت میکنن

تو گوش بچه زدی چرا؟

خب حتما چیزی میخواد یا حوصله اش سر رفته طفلی

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
غصه کیا رو بخوری؟ بچه هات رو؟ پس کی باید به فکرشون باشه ؟ نوکر دست به سینه یعنی چی؟ همسری کرد ...

اره من باس واسه همه دلسوزی کنم نگران همه باشم ولی هیچکس نگران من نیست نگران تنهایی من نیست بخدا ک دیگه خفه شدم 

مهربان باش و دوست بدار❤شاید فردایی نباشد...🌹
ی پسر بیشتر ندارم 

زندگی ات رو از کسالت در بیار

الان هوا خوبه

پاشو لباس بپوش با پسرت برو بیرون

قدم بزن ،براش بستنی بخر

ببرش پارک اگه نزدیکت هست

برای روزهات برنامه ریزی کن...روزمرگی کم کم تبدیل میشه به افسردگی

ورزش کن

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2706