2733
2734
عنوان

اعصاب

106 بازدید | 6 پست

مامانا از دست بچه ها چیکار میکنین من که دیگه اعصاب نمونده برام میزنم بعد اعصابم خورد میشه چیکار کنم خودم تو بچگی از مادرم کتک میخوردم یاد اون موقع های خودم می‌افتم 

خودتا کنترل کن عزیزم 

همیشه اولین تجربه ها یا خیلی تلخ هستند یا خیلی شیرین بعد از آن اولین ها همه چیز به مرور عادی میشود شاید بزرگترین موهبتی که خداوند به انسان داشته همین قصه ی تلخ عادت است...💔

تو تهنا پناه گاه مطمن بچتی .ی مادر برای همه جیز بچه حرص میخوره نخوردنش  نخابیدنش کثیف کاری و شلوغ کردن دارو نخوردن .حق باتوه منم ی مادرم تنها راه اینه یکم بیخیال تر باشیم ممکنه ادم از اطرافیان حرص بخوره اعصاب بچه نداشته باشه .ممکنه برا خودت وقت نداشته باشی از دست بچه عصبی بشی .کم کم شروع کن بی خیال تر بشی 

گاهی ناخواسته قضا وت میکنیم بعد در همان موقعیت قرار میگیریم اما نمیدانیم چرا.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
تو تهنا پناه گاه مطمن بچتی .ی مادر برای همه جیز بچه حرص میخوره نخوردنش  نخابیدنش کثیف کاری و شل ...

بیشتر میگه پیش من بشین جایی نرو کاری نکن تازگی مریض شد بهانه هاش بیشتر شد از دیشب یه خواب محکم نرفته صبح زود هم بیدار شد منم دیگه قاطی کردم

بیشتر میگه پیش من بشین جایی نرو کاری نکن تازگی مریض شد بهانه هاش بیشتر شد از دیشب یه خواب محکم نرفته ...

مریصمیشن بهونه دارن .یکم تحمل کن بهتر میشه اقتضای سنشه .چندوقت دیگه دلش نمیخاد بشینی کنارش 

گاهی ناخواسته قضا وت میکنیم بعد در همان موقعیت قرار میگیریم اما نمیدانیم چرا.....