2726

هفته ۱۲ دلتون یهو درد میگرف و کشاله ران و زانو یهو کش میومد نمیدونم یهو چیشد

اوف یهو زیر دلم درد میگیره انگار میگیره باز ی نقطه درد میکنه باز خوب میشه

خداجون میدونی چقد دوستت دارم 😍 

اره دقیقااااااا چون داره رحم جا باز میکنه از لگن میره سمت شکم اینجوریه.عادیه استراحت کن

دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره گلم

رحم داره جا باز میکنه

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2728

چرا تیکر بارداری نزاشتی😊

دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀
این تیکر سربازی شوهرمه تموم بشه بعدش میذارم

اخی سلامت باشه😊

اره دقیقااااااا چون داره رحم جا باز میکنه از لگن میره سمت شکم اینجوریه.عادیه استراحت کن

فک کنم تقریبا باهمیم؟شمام مثه منید؟

خداجون میدونی چقد دوستت دارم 😍 
ممنونم ازت شمام همینجوری بودی

اره

هنوزم گهگاه پیش میاد

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2706