2726

سلام مامان گلیا . من خودم اول بارداری 60 بودم الان فردا میشم 21 هفته 66 کیلو هستم.  6 کیلو اضافه کردم .شما چقد اضافه کردین ؟ 

بهانه های دلتو بسپار به دست های خدا ....هوای غم هاتو داره خدای خوب عاشقا....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من٢٢هفته..١٢كيلو😣😣چنددقيقه پيشم تاپيك زدم نميدونم چيكار كنم.. اخه از منم خيلي بعيده😣😣

چقد زیاد دختر 

2728
من بارداری اولم کلا دوازده کیلو اضافه کرده بودم عین خارجیا زودی هم بعد زایمان اندامم برگشت دومی بیست ...

چقد تفاوتش زیاد بود . چرا سر دومی انقد اضافه کردی ؟ 

خوش به حالتون واقعن 

خیلی مراقب بودم اخه 

اوجه وزن گیری جنینم ۳۰ هفته به بعده گفتم تا ۳۰ هفته مراقب باشم بعدش ۶-۷ کیلو‌هم اضافه کنم وزنه جوجه خوب میشه

خوشبختی یعنی دوتا پسر کوچولو‌ تو خونت داشته باشی ❤️

هفته۲۷ 

۹کیلو

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان......󾬌️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....󾬌️󾬌️󾬌️󾬌️
چقد تفاوتش زیاد بود . چرا سر دومی انقد اضافه کردی ؟ 

یکی اینکه دو قلو بود ولی واس دوقلوهم زیاد بودم چون دکترم همش عصبانی میشد میکفت خیلی اضافه وزن داری ولی چون میترسیدم کم وزن باشن عین چی میخوردم

چقد زیاد دختر 

جالبش اينجاست سه ماه اول دو كيلوهم كم كردم..

همش تو دوماه اضافه شد يعني ماهي ٦كيلو

جالبش اينجاست ژن لاغريم دارم و بعد بلوغ جز يه دوره كوتاه هيچوقت اضافه وزن نداشتم بااينكه كلييي غذا ميخوردم 

البته خب ورزشكاري بودم براي خودم..

دوميداني بدنسازي يوگا ووشو ..

به نظرت به خاطر كم تحركي ؟

من همسرم دريانورده كشتيم كه ميرفتم وزن كم كردم حتي بااينكه خانما به خاطر كم تحركي وزن اضافه ميكردن من باهمون ميزان غذا و كم تحركي كمم ميكردم..

توروخدا يكي به داد من برسه😣😣😣

2706