2703
2553

تولید رگال چوبی ایستاده از جنس بدنه تماما چوب روسی درجه یک و کاملا محکم

میله کاملا استیل محکم برای تحمل بار بالا برای لباس ها

دارای طبقه برای قرارگیری کیف و کفش

لازم برای هر خانه ای جهت سر و سامان دادن به لباس ها، مانتو و ...

قابل استفاده برای مزون ها، آرایشگاه ها، فروشگاه ها، منازل، اتاق کودک و ...
امکان تغییر رنگ در هر مدل در 5 تم رنگی قهوه ای فندقی، خام چوب، قهوه ای سوخته، عسلی و سفید
ایاب و ذهاب ارسال و نصب در تهران، رایگان و برای شهرستان از طریق پست می باشد.

**برای اطلاعات بیشتر یا سفارش روی خطزیر تماس و یا از طریق واتساپ ارتباط بگیرید:**
09123462597

عکس نمیزاری؟ 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

سلام دوستان

اگر کسی رگال چوبی لباس با طرح های شیک و به روز و با قیمت مناسب میخواد با شماره زیر تماس بگیره یا برای سفارش توی واتساپ پیغام بده جنس رگال هاش حرف نداره و از چوب روسی هست و در ضمن ارسالشون هم توی تهران رایگانه البته برای شهرستان هم با دریافت یه هزینه جزئی ارسال میکنن، من خریدم و خیلی راضی هستم چون کلی اتاق سر و سامون گرفت، پیشنهاد میکنم حتما بخرید چون بنظرم توی هر خونه ای حداقل یه دونه ازاین رگال های ایستاده لازمه و خیلی کاربردیه

09123462597

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
سلام توی نظر کاربران در بالا عکس گذاشته شده

من ک عکسی نمیبینم 

روز خوش

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2714

شیکن. اخری چند؟ 

از بالا دومی چند؟ 

اسی قیمت چنده ماشهرستانیم هزینه پیتش چقد میشه؟؟؟

سلام
قیمتش بستگی به مدل انتخابی  از 290 تومان داره
برای شهرستان هم با هزینه جزئی در حد 35 تومان ارسال داریم
لطفا روی خط 09123462597 تماس و یا از طریق واتساپ ارتباط بگیرید توضیحات کاماتر بهتون داده خواهد شد
با تشکر

سلام برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس یا از طریق واتساپ روی خط 09123462597 ارتباط بگیرید با تشکر

اسی فروشنده خوبی  نیستی

عکس گذاشتی طبق عکس قیمت پرسیدیم. 

دیگه تماس چ صیغه ایه.

موفق باشی. 

دومی رو ک قیمتش پرسیدم دیجی کالا داشت، میخواستم سفارش بدم، گفتم ببینم قیمت کدومتون بهتره

2706