2737
2734

و از چه چیزش بدتون میاد؟

من از اینکه آدما اینجا خیلی بیشتر از سایر فضاهای مجازی مثل اینستا، خود واقعیشون هستن و بدون سانسور حرفاشونو میزنن خوشم میاد.

از اینکه آزادی بیان توش کمه و بعضی صحبت ها رو نمیشه کرد و تاپیک زود تعطیل میشه (منظورم تاپیک غیر اخلاقی نیست) خوشم نمیاد. البته درک میکنم. ولی خب ضعفه دیگه.

حالا شما بگید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از اینکه از کسایی که نمیشناسمن و نمی‌تونن دردسر درست کنن برام کمک می‌گیرم خوشم میاد

از اخلاقیات بعضی از کاربرام بدم میاد

ای آن که دیگر ندارمت بدان که همچنان از اعماق وجود دوستت دارم ؛ بدان هرگز توان تکرار خاطرات مشترکمان با شخص دیگری را ندارم؛ من بعد از تو هیچ وقت نخواستم گذرم به کافه‌های فردوسی بخوره؛ بعد از تو همیشه با بغض از میدان کاج رد شدم؛ وقتی بعد از  تو رفتم شمال برای اولین‌بار دیگه از نگاه کردن به دریا لذت نبردم؛ دیگه توی تراسی که با هم هزارتا عکس داشتیم پام رو نذاشتم و حس می‌کردم اون خونه‌ای که با ذوق چیده بودیم برام قفسه ولی هنوز همه چیز سرجاشه چون بعد از تو هیچکس سلیقه‌اش مثل تو نشد .دلم خیلی برات تنگ شده برای دیدن صورت قشنگت که نمیدونم خاک سرد و بی‌رحم باهاش چکار کرده؟دلم خیلی برای لمس دست‌های گرمی که زیر خاک سرده تنگ شده.روزهای آخر بابت خیلی چیزها دلگیر بودم و نشد بیام پیشت و برای آخرین بار باهات وداع کنم چون باور نداشتم تو میری و فکر می‌کردم مثل همیشه میای و همه چیز رو از دلم در میاری...چون نشد خداحافظی کنیم داغ دلم هرروز تازه‌تر از قبل میشه حتی تو روز خاکسپاری نشد جمعیت رو کنار بزنم و بیام از ته دل گریه کنم و جیغ بزنم تا کمی سبک بشم و بغصم توی گلوم خفه شد آخه خیلی سخته که حتی نتونی اونقدری که دلت میخواد برای عزیز از دست رفته‌ات گریه کنی تا خالی بشی‌.کاش حداقل به خوابم بیای عزیزان لطفاً ازم نپرسید امضا در مورد چه‌کسی هست. ممنونم
2731

فضای سرگرمی خوبیه

ولی از اینکه اگر راجع به خوشیات خوشبختیت بگی سرکوبت میکنن خیلی بدم میاد

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

از سبزی پاک‌کردنش

خداروشکر همیشه ریحون بهم رسیده

یبار تره گذاشتن جلوم خودمو زدم به تهوع

حامله بودم اون موقع🤣🤣🤣

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

از دختررویاها خوشم میاد 

نمیدونم چ حسیه ولی واقعا عشقه ..

حسودا ریپلای نکنن 😠😹😒😒

عِخش ابدی نی نی سایت فک کنم دختررویاهاست 

تازه قراره مدیر سایت  هم بشه 😎

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋
2738

خوب خوبه که اینجاهمه حرفاشونوبی پرده میزنن وبقیه رومحرم میدونن

وبده که زن ومرومعلوم نیس دیگه بعضی وقتااقایون بااسم زن بدزیرزبون ادمومیکشن

درخواست دوستی=بلاک(  )                    باتچکر🤞

از چند تا کاربر

از این که خانما خیلی مهربونن و به هم هر جوری میتونن کمک میکنن و برای هم دل میسوزونن که تو دنیای واقعی زیاد نمیبینمش

‏گناه منم مثل شما خوشگلیم بود، خدا گناهامو بخشید این شکلی شدم  

می گفتن قدیما خانوما میشستن جلو در سبزی پاک می کردن و با هم حرف می زدن خیلی به تخلیه ی روحی و روانی و کم شدنه فشاره زندگشون کمک می کرد 

الان اینجا برام‌حکم اون سبزی پاک کردنو داره ، بنظرم خوبه که ادم گاهی درد و دل کنه بدون اینکه نفش بازی کنه

خوشبختی یعنی دوتا پسر کوچولو‌ تو خونت داشته باشی ❤️

اینجا همه راحت بی پرده زندگی شو میگه و بخاطر همین میشه از تجربیات بقیه استفاده کرد راحت مشکلاتو بیان کرد

بعدش از آدمای عقده ای و مریض و عجیب غریب اینجا انقدر بدم میاد کسایی که یا دایه مهربان تر از مادرن یا نکیر و منکر بهشت و جهنمن و کسایی که هی گزارش میزنن

و زود ترکیدن تاپیکا

2706