2726
عنوان

رسیدگی به پوست😍

648 بازدید | 37 پست

من وقتی کرم پودر میزنم صورتم حساسیت میده و ب مرور پوست روی بینیم ی جوری میشه بهم گفتم ژل شستشو و آبرسان پوست استفاده کنم و وقتی بیرون مبرم ضد آفتاب پوست های حساس استفاده کنم 

اینایی ک گفتن واقعا گرونن فقط میتونم ۹۰تومن بدم ضد آفتاب شما راه کار های خوبی بلد نیستین ک پوست و شاداب کنیم و تو خونه ب طور طبیعی سرم شستشو و آبرسان برسونیم؟

عزیز دلم پول کرمپودر داری ولی پول شوینده ومیسلار وتونر نداری؟؟

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙

به نظر من کرم پودر برا هر پوستی خوب نیست پوست لک میاره رنگ پوست به مرور تیره میشه 

مشکلات پوستی داشتین لک  تیرگی . جوش وجای جوش  مشکلات رحمی در خدمتم.       Fateme1634@  آی دی تلگرام .    مکانی برای رسیدن به آنچه آرزویش را داشتید👱🏻‍♀منحصر به فرد😍کمتر پرداخت کن و بیشتر انتظار داشته باش💝🌺همه چیز برای زیبایی و طراوت شما مهیاست💝بفرمائید...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ابرسال عالیه گیاهیش بخرین حتما استفاده کنید ماسک میوه بزارین تو خونتون  این شادابی جوونی پوست 

مشکلات پوستی داشتین لک  تیرگی . جوش وجای جوش  مشکلات رحمی در خدمتم.       Fateme1634@  آی دی تلگرام .    مکانی برای رسیدن به آنچه آرزویش را داشتید👱🏻‍♀منحصر به فرد😍کمتر پرداخت کن و بیشتر انتظار داشته باش💝🌺همه چیز برای زیبایی و طراوت شما مهیاست💝بفرمائید...

این پیج تمام محصولات دستساز خونگی رو یاد میده..

تونر صابون ابرسان ماسک خلاصه فوق العدده قبولش دارم فالوش کن...پیتونی ازش کلی راهنمایی بگیری 

samanehskincare

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
من خودم امروز۱۹۰تومن فقط پول کرم پودر و ریملم شد(مامانم میکشه منو اگه بفهمه🤦🏼‍♀️) محصولات با کیفی ...

نمیخوام کرم پودر بخرم دیگه به مرور پوست خراب میشه میخوام طبیعی برسم ی خودم حتی ریمل هم نمیزنم

سفیده تخم مرغ  ماست ککم چرب  آب پیاز وسیب هم برا جوش لک خوبه هم پوست روشن میشه 

عزیزم هیچی مهم تر از سلامتیت نیست

ضدآفتاب که از واجبات هست

حتما بخر و مرتب استفاده کن بیرون میری

آبرسان و مرطوب کننده و دور چشم هم که لازمه برای داشتن پوست شفاف و سالم

لوازم ارایش هم یا اصل بخر یا اصلا استفاده نکن

آرایشت رو هم با میسلار واتر و شوینده مناسب پوستت بشور و با آرایش نخواب

سعی کن در هفته دوبار ماسک بذاری

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2706