2737
2734

خاهرای گلم واسه یکی از نزدیکام مشکلی خیلی بزرگ پیش اومده امکان خون خونریزی هم هس..من خاک پاتون میشم خدا از بزرگی کمتون نکنه هر کی در حد توانش دعایی حدیثی سوره ای صلواتی بخونه..شما ک دلتون پاکه دعا کنید چن خانواده زندگیشون ب باد نره''رسوای عالم نشه دوستان تا جایی ک میتونید پربازدی کنید...من قربونتون برم فدای دل پاکتون بشم ...دوس ندارم قسم بخورم فقط عاجزانه ازتون خاهش میکنم پربازدیدش کنید''زندگی بیشتر از ۱۰ خانواده قراره بهم بریزه نزارید بچه هاشون در ب در نشن با دعاتون نزارید جوونی بیگنا بیفته زندونی نزارید پدری کمرش زیر رسوایی بشکنه خدارو قسم ب  شهید ۶ ماهه ی کربلا این ماجرارو ختم بخیر کنه من خاک پاتون میشم❤من همیشه تو نی نی سایت دعا کردم واسه همه شمام یک بار فقط چن دقیه وقت بزارید دعا کنید واسه ی این مشکل بزرگ من فدای دل همتون بشم

از اجاره نشینے خسته شدم،ی صلوات واسه خونه دار شدنم میفرستی😞

صلوات فرستادم 

ایشالله حل بشه 

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

الهم صل علی محمد و آل محمد 

اگه شده روح پاکت مریض،حتی آسمونت اگه شده خاکستری،حتی رفتی اگه راه دور و خوابت پرید،تو قوی تری باختنو یادش نگیر...♡الهم صل علی محمد و آل محمد♡
2706