2726
عنوان

نظرتون چی میتونم بگم

59 بازدید | 3 پست

خانواده شوهرم خیلی پسر دوستن و فقط خواهر شوهرم هست ک ی پسر داره بقیه مون دختر داریم .

مادر شوهرم تا چند هفته پیش به مامانم پیش من و جاری بزرگم گفت ک هرکی پسر نداره باید روش زن گرفت تا پسر دار بشه و......

به خاطر مشکلی ک دخترم داره مامانم بهم کمک میکنه و بعضی شب ها دخترم رو مامانم نگه می داره تا دیشب مادر شوهرم بهم گفت چرا دیگ مامانت دختر رو نگه نمی داره تو میاری خونه چون تو یه ساختمونیم میفهمم کی میاد خونه .    منم گفتم چون عادت میکنه اونجا و خونه خودمون شب و تا صبح احساس غریبی میکنه و تو بغلم میخوابه باید به خونه خودمون هم عادت کنه .

چون این حرف رو چند باری زده بود و منم همش حرف های مختلفی میزدم و.....

میخوام بدونم شما جای من بودین چی کار می کردین 

زندگی رو دوست دادم چون دخترم هست .         از دست خیلی ها ناراحتم .              خواستی برام دعا کن ممنون 

چرا کسی راهنماییت نمی کنه ینی کسی هیچ راه حلی نمیدونه به خدا اینقدر از این حرفا زده خسته شدم 

زندگی رو دوست دادم چون دخترم هست .         از دست خیلی ها ناراحتم .              خواستی برام دعا کن ممنون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مثلا همش میگه بچه بیار و بعد ش هم اصلا با دخترم خوب نیست اصلا انگار دخترم بچه اون خونه نیست و هر چی میگم میگه مگه میفهمم و بغض میکنه ک مثلا ناراحتم 

2728